Maxxis Minion DHR II 27,5x2,30 2x120tpi 3C DD Opona bezdętkowa TR zwijana

289.13 zł
378.90 zł
-24%
Najniższa cena z 30 dni: 289.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
ETB85927400
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Opona rowerowa zwijana bezdętkowa Tubeless Ready DH Maxxis Minion DHR II 27,5x2,30


Opona rowerowa Maxxis Minion DHR II została wyprodukowana w oparciu o uznany przez klientów bieżnik. Kształty klocków zostały zoptymalizowane i poprawione, aby zapewnić jeszcze lepsze walory użytkowe. Ten wariant opony wykonany został w technologii Tubeless Ready, co oznacza, że do jej wypełnienia, zamiast dętki, użyć można mleczka uszczelniającego. Jest to nowoczesne rozwiązanie, posiadające wiele zalet. Świetnie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Opona do roweru Maxxis Minion DHR II zapewnia doskonałą przyczepność, co umożliwia precyzyjne prowadzenie roweru. Dodatkowo umożliwia efektywne hamowanie, które bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo jazdy. Opona do roweru Maxxis DHR II to doskonały wybór dla każdej osoby, która uwielbia jazdę w górach. W tym wariancie bieżnik wykonany został w technologii 3C, a więc powstał z trzech różnych mieszanek gumy. Dodatkowo, dla wzmocnienia opony, zastosowano również technologię Double Down.


 • Producent: Maxxis
 • Model: Minion DHR II
 • Rodzaj: Opona zwijana
 • Rozmiar: 27,5x2,30
 • ETRTO: 58-584
 • Waga: 1000gCechy produktu:

 • Opona bezdętkowa Tubeless Ready
 • Przeznaczona do DH
 • Sprawdzi się nawet w trudnych warunkach
 • Zoptymalizowane klocki zapewniają dobrą przyczepność i efektywne hamowanie
 • Technologia 3C zwiększa walory użytkowe opony
 • 2x120 TPI (Technologia Double Down)


Technologie:


Opony bezdętkowe (TUBELESS) mają wiele plusów w porównaniu z klasycznymi oponami:
- możliwość jazdy z niższym ciśnieniem, co poprawia trzymanie opony w zakrętach
- mniejsze opory toczenia w porównaniu z oponami z dętką
- mniejsze ryzyko złapania „kapcia” (brak dętki)


Opony Maxxis TUBELESS READY (TR) posiadają wszystkie cechy opon bezdętkowych poza jedną - są znacznie lżejsze. Są to jedyne opony Maxxis przeznaczone do użycia z mleczkiem uszczelniającym.


Technologia Double Down to kolejny krok w ewolucji opon 2PLY, przeznaczonych dla entuzjastów enduro. Dwie warstwy kordu 120TPI są wzmocnione warstwą butylową. Takie rozwiązanie pozwala otrzymać oponę zbliżoną właściwościami do opon DH, jednak o wiele lżejszą.


Technologia Triple Compound 3C polega na zastosowaniu w jednym bieżniku aż trzech rodzajów gumy.


Maxxis International to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości opon oraz dętek. Dzięki dużej precyzji wykonania i świetnej wydajności wytwarzanych produktów, cieszy się uznaniem na całym świecie. Firma Maxxis posiada ponad 45 lat doświadczenia w produkcji opon i dętek. Przez ten czas jej pracownicy i inżynierowie opracowali wiele unikalnych technologii, które sprawiają, że ich produkty są unikalne i wyjątkowo konkurencyjne. Są one również testowane przez krajowych i światowych mistrzów, których cenne uwagi pozwalają jeszcze lepiej dopasować dętki i opony Maxxis do potrzeb kolarzy.


Klienci kupili również

zamknij [x]