Maxxis Minion DHR II 27,5x2,40WT 60tpi EXO Opona bezdętkowa TR MTB zwijana

173.23 zł
268.90 zł
-36%
Najniższa cena z 30 dni: 173.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
ETB85962000
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Opona rowerowa zwijana bezdętkowa Tubeless Ready MTB Maxxis Minion DHR II 27,5x2,40WT


Opona rowerowa Maxxis Minion DHR II została wyprodukowana w oparciu o uznany przez klientów bieżnik. Kształty klocków zostały zoptymalizowane i poprawione, aby zapewnić jeszcze lepsze walory użytkowe. Ten wariant opony wykonany został w technologii Tubeless Ready, co oznacza, że do jej wypełnienia, zamiast dętki, użyć można mleczka uszczelniającego. Jest to nowoczesne rozwiązanie, posiadające wiele zalet. Świetnie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Opona do roweru Maxxis Minion DHR II zapewnia doskonałą przyczepność, co umożliwia precyzyjne prowadzenie roweru. Dodatkowo umożliwia efektywne hamowanie, które bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo jazdy. Opona do roweru Maxxis DHR II to doskonały wybór dla każdej osoby, która uwielbia jazdę w górach. Przy produkcji opony w tym wariancie wykorzystano także technologię EXO Protection. Jest to bardzo wytrzymały materiał, który zapobiega zniszczeniom opony na bocznych, pozbawionych bieżnika ściankach.


 • Producent: Maxxis
 • Model: Minion DHR II
 • Rodzaj: Opona zwijana
 • Rozmiar: 27,5x2,40WT
 • ETRTO: 61-584
 • Waga: 900g


WT - (Wide Trial) opony dostosowane do szerszych obręczy, są przeznaczone do obręczy o szerokości wewnętrznej 35mm, jednak bez problemu można je stosować z obręczami w zakresie 30 - 35mm.Cechy produktu:

 • Opona bezdętkowa Tubeless Ready
 • Przeznaczona do MTB
 • Sprawdzi się nawet w trudnych warunkach
 • Zoptymalizowane klocki zapewniają dobrą przyczepność i efektywne hamowanie
 • Technologia EXO Protection zwiększa odporność opony na uszkodzenia
 • 60 TPI


Technologie:


Opony bezdętkowe (TUBELESS) mają wiele plusów w porównaniu z klasycznymi oponami:
- możliwość jazdy z niższym ciśnieniem, co poprawia trzymanie opony w zakrętach
- mniejsze opory toczenia w porównaniu z oponami z dętką
- mniejsze ryzyko złapania „kapcia” (brak dętki)


Opony Maxxis TUBELESS READY (TR) posiadają wszystkie cechy opon bezdętkowych poza jedną - są znacznie lżejsze. Są to jedyne opony Maxxis przeznaczone do użycia z mleczkiem uszczelniającym.


 

EXO Protection to specjalna technologia, w której producent użył bardzo wytrzymałego materiału do wzmocnienia bocznych pozbawionych bieżnika ścianek. Zapobiega on rozdarciu się opon po bokach i chroni przed przecięciami, znacznie zwiększając wytrzymałość opony.


Maxxis International to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości opon oraz dętek. Dzięki dużej precyzji wykonania i świetnej wydajności wytwarzanych produktów, cieszy się uznaniem na całym świecie. Firma Maxxis posiada ponad 45 lat doświadczenia w produkcji opon i dętek. Przez ten czas jej pracownicy i inżynierowie opracowali wiele unikalnych technologii, które sprawiają, że ich produkty są unikalne i wyjątkowo konkurencyjne. Są one również testowane przez krajowych i światowych mistrzów, których cenne uwagi pozwalają jeszcze lepiej dopasować dętki i opony Maxxis do potrzeb kolarzy.


Klienci kupili również

zamknij [x]