Camelbak Chute Tether Multi Pack Uchwyty nakrętki 5 kolorów

26.90 zł
Ilość:
szt

Camelbak Chute Tether Multi-Pack


Camelbak Chute Tether Multi-Pack to zestaw kolorowych uchwytów nakrętki. Mocne zabezpieczenie łączy nakrętkę z butelką, co zapewnia użytkownikowi łatwe i szybkie napełnienie pojemnika. W zestawie znajduje się pięć kolorowych nakrętek (czarny, biały, zielony, fioletowy i niebieski), które pasują do wszystkich butelek z serii Chute Mag. 


  • Producent: Camelbak
  • Model: Chute Tether Multi-Pack
  • Kolor: WielokolorowyCamelbak to amerykański producent plecaków ze specjalistycznym systemem nawadniającym, który pozwala na picie bez potrzeby używania rąk. Pomysł na stworzenie plecaka CamelBak powstał w 1989 r. kiedy to entuzjasta sportów rowerowych Michael Eidson, brał udział w jednej z najstarszych i największych imprez rowerowych w Teksasie - HOTTER'N HELL. Okazało się, że woda jest niezbędna do przetrwania wyścigu, a niewiele jest miejsc do uzupełniania butelki z wodą. Eidson, który z zawodu jest technikiem medycznym, postanawia napełnić wodą worek kroplówkowy i przerzucić go przez plecy. Dzięki rurce, która została podłączona do całego urządzenia, Eidson mógł pić wodę bez użycia rąk. To zapoczątkowało powstanie firmy i rozwijanie plecaków, które stały się powszechne na całym świecie. Nieograniczona wyobraźnia oraz odwaga, pozwoliła na ewoluowanie plecaków do obecnej formy, która świetnie się sprawdza i zyskała uznanie wśród sportowców. Firma zajmuje się również produkcją bidonów i rękawic taktycznych. 


zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]