Gogle narciarskie Uvex Downhill 2000 S FM limonkowe

337.23 zł
449.90 zł
-25%
Najniższa cena z 30 dni: 337.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
$55/0/437/7026/UNI
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Gogle narciarskie Uvex Downhill 2000 S FM


Downhill 2000 FM to topowy model gogli narciarskich marki Uvex dostępny w mniejszym rozmiarze oprawki. Model jest w szczególności dedykowany dla kobiet oraz młodzieży, dla których tradycyjny rozmiar oprawki gogli Downhill 2000 jest zbyt duży. Gogle posiadają powłokę Supravision, która zapobiega parowaniu szyb, nie zmieniając przy tym ich jakości optycznej. Sprawdza się nawet w bardzo słabych warunkach pogodowych. Ponadto gogle wykorzystują technologię Decentered Lens zapewniającą bardzo wyraźne widzenie bez jakichkolwiek zniekształceń obrazu. Z tego względu Downhill 2000 FM sprawdzają się podczas uprawiania sportów, którym towarzyszy wysoka prędkość. Dodatkowo szyby gogli zawierają filtry absorbujące promieniowanie UV, dzięki czemu chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Wewnątrz gogle zostały pokryte welurową pianką, która jest bardzo delikatna w dotyku. Poza tym gogle zostały wzbogacone o oddychającą membranę klimatyczną, która zatrzymuje wszelką wilgoć oraz śnieg na zewnątrz.


  • Producent: Uvex
  • Model: Downhill 2000 S FM
  • Szyba: mirror green clear S3
  • Transmisja światła: 18-43%
  • Kolor oprawki: zielony
  • Kolor paska: szaryCechy produktu:

  • Podwójne, sferyczne szyby
  • Pasek gogli wyposażony w dodatkowe zabezpieczenie antypoślizgowe,
  • Delikatna w dotyku pojedyncza, welurowa pianka,
  • Wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana klimatyczna.


Technologie:


Supravision - Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł. Technologia ta została stworzona dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa i jak najlepszej widoczności, nawet w bardzo złych warunkach pogodowych.

UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.

Decentered Lens - Technologia soczewek decentralnych zapewnia wyraźne widzenie bez jakichkolwiek zniekształceń obrazu. Idealnie sprawdzają się do uprawiania sportów, którym towarzyszy wysoka prędkość.

Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


zamknij [x]