Mleczko uszczelniające Effetto Mariposa Caffelatex

45.22 zł18.09 zł/100ml
55.90 zł
-19%
Najniższa cena z 30 dni: 45.22 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
EMCHCL250
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Caffélatex to innowacyjny uszczelniacz do opon zapobiegający ich przebiciu. Pierwszą z jego zalet w porównaniu do standardowych produktów uszczelniających opony na bazie lateksu jest to, że produkt Caffélatex spienia się podczas jazdy i w całości wypełnia oponę pianą zwaną Actifoam™. Drugą zaletą Caffélatex są unikalne właściwości Actifoam™, dzięki nim mamy szansę zredukować masę rotującą koła, ponieważ do skutecznego zabezpieczenia koła wystarczy jedynie 50 ml Caffélatex co gwarantuje załatanie opony w razie uszkodzenia.


Brak zawartości amoniaku w składzie formuły sprawia, że można bez obaw stosować produkt do wszystkich opon dostępnych na rynku bez obawy o ich uszkodzenie. Aby w pełni wykorzystać mleczko uszczelniające Caffélatex, zostały stworzone dwa kompletne zestawy do konwersji standardowego koła roweru górskiego na system bezdętkowy.


Dodatkowe informacje:

  • Idealne rozwiązanie dla rowerzystów, którzy cenią sobie szybką akcję naprawy przebicia.
  • Minimalna dodatkowa waga, zgodna z zaleceniami (sprawdź aplikację iCaffelatex).
  • Dzięki swojej pianowatej konsystencji, Caffélatex równomiernie rozprzestrzenia się wewnątrz opony, skutecznie pokrywając jej wewnętrzną powierzchnię.
  • Nasz produkt Caffélatex został stworzony bez użycia amoniaku i innych agresywnych substancji chemicznych, jest całkowicie nietoksyczny.
  • Wykorzystanie lateksu syntetycznego w Caffélatex zapewnia, że nie ma ryzyka wystąpienia alergii związanych z naturalnym lateksem.Specyfikacja

MarkaEFFETTO MARIPOSA
Opakowanie250 ml
Dodatkowebutelka
Zastosowaniesystem tubeless

Klienci kupili również

zamknij [x]