Okulary rowerowe dziecięce Uvex Sportstyle 507 różowe

79.33 zł
119.90 zł
-34%
Najniższa cena z 30 dni: 79.33 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
53/3/866/6616/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary dziecięce Uvex Sportstyle 507


Uvex Sportstyle 507 to okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, które są dostępne w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych. Oprawka jest elastyczna, dzięki czemu łatwo wytrzymuje upadki. Szyby okularów zostały pokryte specjalną powłoką Litemirror, która zapewnia ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Poza tym zawierają filtry absorbujące promieniowanie UV, dzięki czemu zapewniają doskonałą ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Okulary dla dzieci Uvex Sportstyle 507 zostały dodatkowo wyposażone w pasek podtrzymujący, który zapewnia jeszcze większą wygodę podczas użytkowania.


  • Producent: Uvex
  • Model: Sportstyle 507
  • Rodzaj szyby: mirror pink [S3]
  • Transmisja światła: 8-18%
  • Kolor: różowyCechy produktu:

  • Miękkie końcówki zauszników,
  • Elastyczna oprawka,
  • Pasek podtrzymujący okulary.


Technologie:


Litemirror - Lustrzane soczewki wyglądają modnie. Zapewniają dodatkową ochronę przed promieniem podczerwonym, odbija go oraz utrzymuje z dala od oczu.


UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


Klienci kupili również

zamknij [x]