Ergon GC1 Chwyty kierownicy ergonomiczne

133.93 zł
179.90 zł
-26%
Najniższa cena z 30 dni: 133.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
ER-42410010
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Chwyty kierownicy ergonomiczne Ergon GC1


Ergon GC1 to chwyty kierownicy zaprojektowane w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników rowerów miejskich, turystycznych oraz holenderskich. Używanie w nich zwykłych okrągłych chwytów może prowadzić do niekomfortowego skrętu nadgarstka, co wiąże się z poważnymi powikłaniami. GC1 rozwiązuje ten problem, jak i problem odpowiedniego rozmieszczenia napięcia na całym chwycie, co prowadzi do bezpiecznej oraz komfortowej jazdy. Chwyty GC1 wykonane zostały z najwyższej jakości mieszanki gumy posiadającej certyfikat bezpieczeństwa TÜV. Zaciski z kutego aluminium pozwalają na idealne dopasowanie i eliminują wszelkie niepożądane ruchy chwytów.


  • Producent: Ergon
  • Model: GC1
  • Wariant: RapidFire
  • Zastosowanie: Rowery miejskie, holenderskie
  • Zaciski: kute aluminiumZalety chwytów Ergon GC1:

  • Najwyższe bezpieczeństwo
  • Eliminują problemy ze złym ułożeniem dłoni na chwytach
  • Mieszanka gumy certyfikowana znakiem bezpieczeństwa TUV


Zoptymalizowana dystrybucja nacisku

Odpowiedni nacisk dłoni na chwyt to podstawa prawidłowego jej funkcjonowania. Jeśli dłoń ułożona jest w nienaturalnej pozycji, może to prowadzić do wielu nieprzyjemnych urazów oraz powikłań


Problem: Nadmierny nacisk na wrażliwe partie dłoni skutkuje drętwieniem palcówRozwiązanie: Dzięki anatomicznie zoptymalizowanemu designowi, chwyty Ergon oferują 100% kontakt dłoni z powierzchnią chwytu, w przeciwieństwie do tradycyjnych okrągłych chwytów, które oferują powierzchnię chwytną tylko w 60%. Dzięki temu nacisk jest rozprowadzany równomiernie, eliminując problem drętwiących palców.Zoptymalizowana pozycja dłoni

Ułożenie dłoni podczas jazdy również ma ogromne znaczenie. Nieprawidłowy chwyt może spowodować nieprzyjemne dolegliwości, a także prowadzić do wielu chorób nadgarstka.


Problem: Nadmierne wykrzywienie nadgarstka może prowadzić do wielu schorzeń, w tym zespołu cieśni nadgarstka. To z kolei skutkuje bólem dłoni lub przedramieniaRozwiązanie: Chwyty Ergon korygują pozycję dłoni, dzięki czemu cieśń nadgarstka nie jest uciskana, co eliminując ból oraz dyskomfort. 


Ergon to marka założona w niemieckim mieście Koblenz. Tworzona jest przez grupę pasjonatów kolarstwa, którzy doskonale znają specyfikę rowerów i to, czego potrzebuje rowerzysta, by czuć się na rowerze komfortowo i bezpiecznie. Ergon kładzie duży nacisk na wygodę użytkowania oraz na rozwiązywanie powszechnych problemów rowerzystów.


Klienci kupili również

zamknij [x]