Komin Viking 4012 Gore-Tex Infinium Windstopper

63.24 zł
79.90 zł
-21%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 63.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
$490/22/4012/15/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Komin Viking 4012 Gore-Tex Infinium


Do wykonania kominu Viking 4012 Gore-Tex Infinium zastosowano połączenie elastycznego, poliestrowego materiału oraz warstwy Gore-Tex Infinium o wysokiej oddychalności. Produkt zapewnia bardzo dobre właściwości termiczne, a za sprawą Gore-Tex Infinium gwarantuje także maksymalną wiatroszczelność. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii bezszwowej produkt jest bardzo komfortowy w użyciu. Nie krępuje ruchów, nie uciska i nie powoduje powstawania otarć na skórze. Komin oferuje szeroki wachlarz zastosowań, gdyż można go używać jako pełne okrycie głowy, szal, chustę, opaskę, kominiarkę czy też upięcie do włosów.

  • Producent: Viking
  • Model: 4012 Gore-Tex Infinium
  • Materiał: 100% poliester mikrofibra / Gore-Tex Infinium
  • Płeć: Unisex
  • Rozmiar: Uniwersalny
  • Kolor: Różnokolorowy


Technologie:

GORE-TEX INFINIUM - Technologia obejmująca, wbudowaną w produkt, specjalną warstwę ochronną, która cechuje się niezwykłą lekkością oraz cienkim wykończeniem. Warstwa zapewnia maksymalną wiatroszczelność oraz oddychalność. Jej powierzchnia składa się z miliardów porów, które są aż 900 razy większe od cząsteczki pary wodnej, co znacznie ułatwia odprowadzanie potu na zewnątrz i zapewnia poczucie komfortu pozostawiając dłonie całkowicie suche. Gore-Tex Infinium obejmuje także technologię, która zapewnia dobre dopasowanie dzięki oparciu o konstrukcję 3D oraz prosty szew. Zabieg zminimalizowania ilości szwów w obszarze palców pozwala na mniejsze zużycie materiału o 35%, co skutkuje zwiększeniem wygody oraz wrażliwości na dotyk.
ODDYCHALNOŚĆ - Produkt zachowujący doskonałą oddychalność dzięki zastosowaniu materiałów, które radzą sobie z odprowadzaniem cząsteczek pary wodnej na zewnątrz odzieży.
BEZSZWOWY - Produkt z zastosowaniem technologii bezszwowej, który nie krępuje ruchów i nie powoduje uciskania czy powstawania otarć w newralgicznych miejscach.
ELASTYCZNA TKANINA - Produkt wykonany z tkaniny o wysokiej elastyczności, która zapewnia komfort i swobodę ruchów podczas wykonywanych aktywności fizycznych.
WYJĄTKOWO CIEPŁY - Produkt zawierający ocieplinę, membranę lub materiał cechujący się wysokimi właściwościami termicznymi. Dzięki temu zapewnia wysoki poziom komfortu termicznego nawet, gdy nie sprzyjają warunki pogodowe.
WIATROSZCZELNOŚĆ - Produkt zawierający membranę, która uniemożliwia lub znacznie ogranicza przepuszczanie chłodnych podmuchów powietrza pod powierzchnię odzieży.
Viking to polska marka specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości odzieży zimowej, takiej jak rękawice, czapki, bandany, outdoor, bielizna termoaktywna. Produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie a także pierwszorzędnej jakości materiały. Poza ofertą zimową producent oferuje również kolekcję letnią w skład której wchodzą ultralekkie czapki, rękawice „running”, produkty outdoor, kije trekkingowe oraz bielizna termoaktywna. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, marka Viking dedykuje swoje produkty wszystkim grupom klientów, poczynając od turystyki i rekreacji, kończąc na profesjonalnym, sportowym zastosowaniu.

Klienci kupili również

zamknij [x]