Rękawice narciarskie damskie Viking Lady Heatbooster GTX Mitten czarne

748.93 zł
1199.90 zł
-38%
Najniższa cena z 30 dni: 748.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
150/22/5511/09/6
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Rękawice narciarskie damskie Viking Heatbooster GTX Lady Mitten


Rękawice Heatbooster GTX Lady Mitten powstały z myślą o kobietach, wiedząc jak ważne jest dla nich poczucie komfortu i ciepła. Rękawice posiadają ocieplinę Primaloft Gold Bio, która nie tylko powstała w 100% z produktów z recyclingu, ale jest również biodegradowalnym syntetykiem. W celu zagwarantowania komfortu nawet w najbardziej surowych warunkach Heatbooster’y wyposażone zostały w wewnętrzny system grzewczy zasilany bateriami, które umieszczone są w mankiecie rękawic. Dodatkowo obecność membrany Gore-Tex zapewnia pełną wodoszczelność i wiatroszczelność. Zewnętrzna część rękawic Heatbooster GTX Lady wykończona została naturalną skórą.


 • Producent: Viking
 • Model: Heatbooster GTX Lady Mitten
 • Linia: Alpine Lady
 • Rozmiar: 6 (szerokość dłoni: 9,5-10,5 cm)
 • Kolor: Czarny


Uwaga: Powyższy rozmiar obejmuje wymiar rękawiczki marki Viking, a nie ręki. Prawidłowo dobrana rękawiczka jest zawsze większa od rzeczywistej wielkości ręki. Rozmiar służy jedynie jako wskazówka. Pomiar jest tylko punktem odniesienia. Aby poznać swój rozmiar, należy zmierzyć dłoń w najszerszym miejscu, wzdłuż linii kostek (powyżej kciuka).Cechy:

 • Rękawice jednopalczaste
 • Naturalna kozia skóra
 • Pętelki ułatwiające zakładanie
 • Paski na nadgarstek zabezpieczające przed zgubieniem
 • Pakowane w pudełko
 • Baterie, ładowarka, pokrowiec na rękawice i instrukcja w komplecie
 • 3 poziomy grzania (do 8 godzin ciepła)
 • Kieszeń na baterię z wodoodpornym zamkiem
 • Materiał zewnętrzny: Technik X5 Stretch / Goat Leather
 • Materiał wewnętrzny: Micro Bemberg
 • Wzmocnienie dłoni: Goat Leather
 • Ocieplenie: Primaloft Gold BIO
 • Membrana: Gore-Tex


Technologie:


Extra Strong – Produkt o zwiększonej stabilności i podwyższonym stopniu wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, idealny dla postawnych osób o dużej sile.


Wind Resistant - Produkt wyposażony w membranę, która zapobiega lub w znacznym stopniu ogranicza przedostawanie się chłodnych podmuchów wiatru do wnętrza odzieży.


Breathable - Produkt cechuje się wysoką oddychalnością, możliwą dzięki zastosowaniu materiałów odprowadzających cząsteczki pary wodnej na zewnątrz odzieży.


Eco Friendly - Produkt wykonany ze zrównoważonych i odnawialnych materiałów, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska.


Waterproof - Produkt posiada specjalną membranę oraz materiały i sposób konstrukcji, które czynią go nieprzepuszczalnym dla wody z zewnątrz.


Separated Fingers Inside - Rękawice jednopalczaste posiadają konstrukcję z oddzielonymi palcami wewnątrz.


Thermoregulation - Produkt gwarantuje utrzymanie prawidłowej temperatury ciała, nie zaburzając wymiany ciepła między organizmem człowieka a jego otoczeniem.


Extra warm - Produkt gwarantuje wysoki komfort termiczny nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych, dzięki zastosowaniu ociepliny, membrany lub materiału o podwyższonych zdolnościach termicznych.


Genuine Leather - Produkt częściowo lub w całości wykonany ze skóry naturalnej.


Pull-On Loop - Rękawice wyposażone w pętelkę na brzegu mankietu, która ułatwia zakładanie.


Wrist Band - Pętla zakładana na nadgarstek dla zabezpieczenia rękawic przed zgubieniem w czasie, gdy rękawice są zdjęte z dłoni.


GORE-TEX - podstawą technologii jest membrana GORE-TEX z gwarancją GUARANTEED TO KEEP YOU DRY, która została stworzona, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie wodoszczelność, wiatroszczelność i oddychalność. W membranie znajdują się mikropory — mniejsze od kropli wody, lecz większe od cząsteczki pary wodnej. Deszcz i śnieg nie mogą przedostać się do środka, ale pot jest wyprowadzany na zewnątrz. W każdej sytuacji możesz mieć pewność, że oryginalne produkty GORE-TEX zagwarantują Ci suchość. Produkty zostały starannie przetestowane, aby zapewniać niezawodną ochronę nawet w trudnych warunkach.


PRIMALOFT BIO - Ocieplina stanowiąca technologiczny przełom w produkcji wysokiej klasy warstw izolujących w przemyśle odzieżowym. PrimaLoft Gold Bio powstał z pierwszych w historii syntetycznych włókien, które są biodegradowalne oraz w 100% pochodzą z przetworzonych produktów z recyclingu, zachowując równocześnie wszystkie właściwości standardowych ocieplin i materiałów PrimaLoft. PrimaLoft Gold Bio insulation jest kwintesencją wydajności, ciepła i komfortu oraz odpowiedzialności ekologicznej.

zamknij [x]