Camelbak Hot Cap Accessory Nakrętka uniwersalna czarna

34.90 zł
Ilość:
szt

Uniwersalna nakrętka Camelbak Hot Cap Accessory


Camelbak Hot Cap Accessory umożliwia napicie się z każdej strony, ze względu na uniwersalną zakrętkę 360 stopni. Jest bardzo łatwa w obsłudze. W celu otwarcia lub zamknięcia nakrętki, należy przekręcić wewnętrzne pokrętło. Produkt pasuje do wszystkich butelek Chute oraz Eddy+.  • Producent: Camelbak
  • Model: Hot Cap Accessory
  • Kolor: Czarny
Cechy produktu:

  • Zakrętka 360 stopni
  • Łatwa obsługa
  • Pasuje do butelek Chute i Eddy+


Camelbak to amerykański producent plecaków ze specjalistycznym systemem nawadniającym, który pozwala na picie bez potrzeby używania rąk. Pomysł na stworzenie plecaka CamelBak powstał w 1989 r. kiedy to entuzjasta sportów rowerowych Michael Eidson, brał udział w jednej z najstarszych i największych imprez rowerowych w Teksasie - HOTTER'N HELL. Okazało się, że woda jest niezbędna do przetrwania wyścigu, a niewiele jest miejsc do uzupełniania butelki z wodą. Eidson, który z zawodu jest technikiem medycznym, postanawia napełnić wodą worek kroplówkowy i przerzucić go przez plecy. Dzięki rurce, która została podłączona do całego urządzenia, Eidson mógł pić wodę bez użycia rąk. To zapoczątkowało powstanie firmy i rozwijanie plecaków, które stały się powszechne na całym świecie. Nieograniczona wyobraźnia oraz odwaga, pozwoliła na ewoluowanie plecaków do obecnej formy, która świetnie się sprawdza i zyskała uznanie wśród sportowców. Firma zajmuje się również produkcją bidonów i rękawic taktycznych.


zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]