Gogle narciarskie Uvex Downhill 2000 FM niebiesko-żółte

297.93 zł
449.90 zł
-34%
Najniższa cena z 30 dni: 297.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
55/0/115/7030/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Gogle narciarskie Downhill 2000 FM


Uvex Downhill 2000 FM to sprawdzony model gogli narciarskich o wyjątkowo szerokim polu widzenia. Doskonale sprawdzają się zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Wykorzystana technologia Supravision zapewnia doskonałą ochronę przed parowaniem szyb, a z kolei technologia Decentered Lens bardzo wyraźne widzenie bez jakichkolwiek zniekształceń. Dzięki temu gogle sprawdzają się podczas uprawiania sportów, które wymagają rozwijania dużych prędkości. Dodatkowo szyby gogli zawierają filtry absorbujące promieniowanie UV, dzięki czemu chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Gogle zostały pokryte oddychającą membraną klimatyczną, która zatrzymuje wszelką wilgoć oraz śnieg na zewnątrz. Gumowy pasek mocujący gogle został pokryty antypoślizgowym silikonem, dzięki czemu Downhill 2000 FM stabilnie trzymają się podczas jazdy.

  • Producent: Uvex
  • Model: Downhill 2000 FM
  • Szyba: mirror orange blue S2
  • Transmisja światła: 18-43%
  • Kolor oprawki: czarny
  • Kolor paska: czarnyCechy produktu:

  • Podwójne, sferyczne szyby lustrzane,
  • Wodoszczelna, wiatroszczelna i oddychająca membrana klimatyczna,
  • Pojedyncza, welurowa pianka wyściełająca wewnętrzną część gogli,
  • Antypoślizgowy silikon na gumowym pasku gogli.


Technologie:


Supravision - Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł. Technologia ta została stworzona dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa i jak najlepszej widoczności, nawet w bardzo złych warunkach pogodowych.


UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.

Decentered Lens - Technologia soczewek decentralnych zapewnia wyraźne widzenie bez jakichkolwiek zniekształceń obrazu. Idealnie sprawdzają się do uprawiania sportów, którym towarzyszy wysoka prędkość.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


Klienci kupili również

zamknij [x]