Kubek termiczny Camelbak Forge Flow granatowy

118.93 zł
169.90 zł
-30%
Najniższa cena z 30 dni: 109.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
C2477/401035/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Camelbak Forge Flow to odświeżony i poprawiony model kubka Forge. Posiada przycisk, który umożliwia obsługę jedną ręką, przez co możemy napić się napoju, a po puszczeniu przycisku, kubek automatycznie się zamknie i zapewni 100% szczelności. Nie musisz obawiać się, że w trakcie transportu jego zawartość ulegnie rozlaniu. Dodatkowo kubek posiada przycisk ciągłego otwarcia i wygodny uchwyt na palce.


Kształt kubka pozwala na umieszczenie go w niemal każdym uchwycie samochodowym. Dno kubka zostało wykonane z antypoślizgowego silikonowego materiału, dzięki czemu stabilnie trzyma się powierzchni, na której zostanie umieszczony. Odpowiednia izolacja termiczna pozwala na zachowanie temperatury napoju przez wiele godzin.


Kubek jest bardzo łatwy w czyszczeniu - daje możliwość bardzo dokładnego wymycia nakrętki. Forge Flow jest całkowicie pozbawiony substancji BPA, BPS oraz BPF, co sprawia, że jest bezpieczny dla zdrowia.Free Flow Lock


Wystarczy nacisnąć przycisk i możesz cieszyć się swoim ulubionym napojem. Automatyczny mechanizm ma opcje umożliwiającą zablokowanie w pozycji otwartej. Dzięki temu szybciej wystudzisz swoją herbatę.

Codzienny towarzysz


Elegancki design połączony z malowaną proszkowo obudową cieszy wzrok. Silikonowy spód zapobiega przesuwaniu kubka. Dzięki klasycznym rozmiarom Forge Flow pasuje do większości uchwytów na kubki.


Idealny w podróży


Dzięki izolowanym próżniowo ściankom wykonanym ze stali nierdzewnej kubek w zależności od pojemności jest w stanie utrzymać temperaturę od 10 do nawet 13 godzin. Teraz nawet w trakcie najdłuższej podróży będziesz mieć coś ciepłego pod ręką. 
Specyfikacja:

ProducentCamelbak
ModelForge Flow
Pojemność 350 ml
Materiałstal nierdzewna
Wolny od BPA/BPS/BPFtak
Wymiary7.2 x 22.1 x 10.6 cm
Utrzymanie temperatury (ciepło)5 h
Utrzymanie temperatury (zimno)10 h 
Kolorgranatowy
zamknij [x]