Okulary rowerowe Uvex Sportstyle 805 V czarne

369.82 zł
529.90 zł
-30%
Kod:
53/2/062/2201/UNI
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE
Zapytaj o produkt

Okulary sportowe Uvex Sportstyle 805 V


Sportowe, półramkowe okulary Uvex Sportstyle 805 V oferują węższe dopasowanie oraz wysoką wydajność. Dzięki technologii Variomatic soczewki automatycznie reagują na każde warunki świetlne. Soczewki skutecznie chronią przed mocnym natężeniem światła słonecznego oraz przed szkodliwymi promieniami UV, UVB i UVC. Z kolei wykorzystana technologia Supravision zapewnia doskonałą ochronę przed parowaniem szyb. Warto wspomnieć, że zastosowane szyby są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, bez względu na rodzaj zabrudzenia. Ponadto okulary zostały wyposażone w elastyczny, regulowany nosek i miękkie końcówki zauszników zapewniające duży komfort podczas noszenia.

  • Producent: Uvex
  • Model: Sportstyle 805 V
  • Rodzaj szyby: variomatic smoke (cat.1-3)
  • Kolor: czarnyCechy produktu:

  • Łatwe w czyszczeniu,
  • Elastyczny, miękki nosek,
  • Plastyczne, formowane na zimno końcówki zauszników.Technologie:


Variomatic - Fotochromowa technologia dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Szyby Variomatic regulują przenikanie światła na poziomie od S1 do S3. przyciemnianie lub rozjaśnianie soczewek w zależności od stopnia nasłonecznienia. Warstwa fotochromatyczna daje efekt bezstopniowego zaciemnienia soczewki.


Supravision - Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł. Technologia ta została stworzona dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa i jak najlepszej widoczności, nawet w bardzo złych warunkach pogodowych.

Miękkie noski - Miękkie noski i końcówki zauszników gwarantują komfortowe użytkowanie. Plastyczne części możemy formować według potrzeb, co uniemożliwia ześlizgnięcie się okularów.

UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem