Okulary Uvex Sportstyle 231 czerwone

479.90 zł
Ilość:
szt

Okulary sportowe Uvex Sportstyle 231


Okulary Uvex Sportstyle 231 są klasą samą w sobie, jeśli chodzi o styl i wydajność. Charakterystyczny styl, ostre, kanciaste linie, pełne lustrzane, zakrzywione soczewki - to wszystko gwarantuje model Sportstyle 231. Jednoczęściowe, zaawansowane technologicznie soczewki zapewniają szerokie, nieograniczone pole widzenia i chronią oczy przed wiatrem. Okulary te, wyposażone w technologię Supravision, zapobiegają parowaniu i mają łatwą do czyszczenia powierzchnię, która odpycha wilgoć. Szyba, w którą zostały wyposażone okulary, zawiera filtry absorbujące promieniowanie UV, dzięki czemu zapewnia doskonałą ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Okulary doskonale sprawdzają się nie tylko podczas jazdy na rowerze, ale także w przypadku innych aktywności sportowych.

  • Producent: Uvex
  • Model: Sportstyle 231
  • Rodzaj szyby: mirror red (cat. 3)
  • Kolor: czerwonyCechy produktu:

  • Łatwe w utrzymaniu czystości,
  • Elastyczny, miękki nosek,
  • Plastyczne, formowane na zimno końcówki zauszników.Technologie:


Supravision - Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł. Technologia ta została stworzona dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa i jak najlepszej widoczności, nawet w bardzo złych warunkach pogodowych.

Miękkie noski i końcówki zauszników - Miękkie noski i końcówki zauszników gwarantują komfortowe użytkowanie. Plastyczne części możemy formować według potrzeb, co uniemożliwia ześlizgnięcie się okularów.

UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem