Gogle narciarskie Uvex Downhill 2000 FM biało-różowe

297.93 zł
449.90 zł
-34%
Najniższa cena z 30 dni: 297.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
55/0/115/1230/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Gogle narciarskie Uvex Downhill 2000 FM


Uvex Downhill 2000 FM to sprawdzony model gogli narciarskich o wyjątkowo szerokim polu widzenia. Doskonale sprawdzają się zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Wykorzystana technologia Supravision zapewnia doskonałą ochronę przed parowaniem szyb, a z kolei technologia Decentered Lens bardzo wyraźne widzenie bez jakichkolwiek zniekształceń. Dzięki temu gogle sprawdzają się podczas uprawiania sportów, które wymagają rozwijania dużych prędkości. Dodatkowo szyby gogli zawierają filtry absorbujące promieniowanie UV, dzięki czemu chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Gogle zostały pokryte oddychającą membraną klimatyczną, która zatrzymuje wszelką wilgoć oraz śnieg na zewnątrz. Gumowy pasek mocujący gogle został pokryty antypoślizgowym silikonem, dzięki czemu Downhill 2000 FM stabilnie trzymają się podczas jazdy.

  • Producent: Uvex
  • Model: Downhill 2000 FM
  • Szyba: mirror pink rose S2
  • Transmisja światła: 18-43%
  • Kolor oprawki: biały
  • Kolor paska: biały


Cechy produktu:

  • Podwójne, sferyczne szyby lustrzane wykonane metodą wtryskową,
  • Wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana klimatyczna,
  • Antypoślizgowy silikon na gumowym pasku gogli,
  • Pojedyncza, welurowa pianka wyścielająca wewnętrzną część gogli.


 


Technologie:

Supravision - Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł. Technologia ta została stworzona dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa i jak najlepszej widoczności, nawet w bardzo złych warunkach pogodowych.


Decentered Lens - Technologia soczewek decentralnych zapewnia wyraźne widzenie bez jakichkolwiek zniekształceń obrazu. Idealnie sprawdzają się do uprawiania sportów, którym towarzyszy wysoka prędkość.


UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


Klienci kupili również

zamknij [x]