Gogle narciarskie Uvex Downhill 2100 CV biało-niebieskie

374.22 zł
519.90 zł
-28%
Kod:
55/0/392/1030/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Zapytaj o produkt

Gogle narciarskie Uvex Downhill 2100 CV


Podczas szybkich zjazdów, niezbędna jest nieograniczona możliwość obserwacji trasy. Osiągniesz to dzięki goglom narciarskim Downhill 2100 CV. Wykorzystana technologia Supravision zapewnia doskonałą ochronę przed parowaniem szyb, a z kolei technologia Colorvision oferuje doskonały obraz z zachwycającym kontrastem. Odpowiednia widoczność podczas uprawiania sportu to nie tylko zapewnienie walorów estetycznych, ale przede wszystkim zadbanie o bezpieczeństwo. Wąskie oprawki, szerokie pole widzenia, sferyczna soczewka oraz ochrona przed słońcem, wiatrem i warunkami atmosferycznymi to wszystko to, czego potrzebuje każdy entuzjasta szusowania. Dla pełnej wygody, przy projektowaniu gogli postarano się o świetne dopasowanie, zwłaszcza w okolicach nosa. Gogle zostały pokryte oddychającą membraną klimatyczną, która zatrzymuje wszelką wilgoć oraz śnieg na zewnątrz. Gumowy pasek mocujący gogle został pokryty antypoślizgowym silikonem, dzięki czemu Downhill 2100 CV stabilnie trzymają się podczas jazdy.


  • Producent: Uvex
  • Model: Downhill 2100 CV
  • Kolor oprawki: biały
  • Kolor paska: czarno-białyCechy produktu:

  • Odporne na pęknięcia, poliwęglanowe soczewki,
  • Sferyczna, pojedyncza szyba,
  • Pojedyncza, welurowa pianka przyjemna w dotyku,
  • OTG (dla osób noszących okulary korekcyjne),
  • Wodoszczelna, wiatroszczelna i oddychająca membrana klimatyczna,
  • Antypoślizgowy silikon na gumowym pasku gogli.


 

Technologie:


Colorvision - Soczewki ze zintegrowanym filtrem koloru i kontrastu dla zoptymalizowanego widzenia i żywych kolorów. Trzy innowacyjne kolory filtrów w soczewkach zapewniają wyjątkowy kontrast i doskonałą widoczność - na szlaku, w mieście lub zwyczajnie na zewnątrz. Zapewnia lepszą skuteczność i większe bezpieczeństwo.

Supravision - Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł. Technologia ta została stworzona dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa i jak najlepszej widoczności, nawet w bardzo złych warunkach pogodowych.

UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem