Okulary rowerowe Rogelli Recon czarne

228.83 zł
304.90 zł
-25%
Najniższa cena z 30 dni: 228.83 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
351717
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Okulary rowerowe Rogelli Recon to model, który ma do zaoferowania znacznie więcej niż zwyczajne okulary przeciwsłoneczne. Wyposażony został w cylindryczne szkła White Mirror REVO osadzone w wytrzymałych oprawkach o nowoczesnym wyglądzie.


Zastosowane w modelu szkła mają przepuszczalność światła na poziomie 34% i filtr kategorii 2. Ponadto wyróżniają się powłoką hydrofobową, która ma za zadanie zapobiegać osadzaniu się na nich wody i brudu. Soczewki zostały także uodpornione na zarysowania, by mogły długo służyć użytkownikowi z niemalejącą skutecznością.

Oprócz standardowych szkieł, do Rogelli Recon dołączono zapasowe soczewki – żółtą oraz przezroczystą. Pierwsza z wymienionych nadaje się do ochrony oczu w pochmurny dzień, zapewnia większy kontrast między obiektami a ciemnym tłem i ma przepuszczalność światła na poziomie 70-90%. Z kolei białe soczewki sprawdzą się np. wieczorem, kiedy nie ma już potrzeby zabezpieczenia się przed słońcem.


Zauszniki oraz noski w modelu podlegają regulacji, co sprawia, że nikt nie powinien mieć problemu z dopasowaniem okularów do kształtu głowy.Specyfikacja

MarkaROGELLI
Szkłagreen REVO
Przepuszczalność światła34%
Kategoria filtra2
Kolorczarny
zamknij [x]