Plecak rowerowy USWE Patriot 15 pomarańczowy

549.93 zł
689.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 549.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
2150715
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Plecak rowerowy USWE Patriot 15

Patriot 15 to plecak jednocześnie będący ochraniaczem pleców, jak i sprzętu podczas jazdy na najbardziej stromych trasach lub pokonywania najtrudniejszego terenu. Ten plecak rowerowy gwarantuje całkowitą ochronę dzięki wyjmowanemu, zgodnemu z normami CE, centralnemu ochraniaczowi pleców SAS-TEC (SC-1/CB52) wykonanemu z elastycznej pianki wiskoelastycznej z efektem pamięci, który powraca do swojego pierwotnego kształtu po uderzeniu lub odkształceniu. Lekka konstrukcja, 15 litrowa przestrzeń, w tym 12 zintegrownych kieszeni oraz punkty mocowania kasku i ochraniacza pleców, PATRIOT 15 oferuję również doskonałe właściwości odprowadzania ciepła. Wielokrotnie nagradzany 4-punktowy system szelek No Dancing Monkey™ dopasowuje się do ciała, a dzięki temu wyeliminowany jest efekt nieporządanych wstrząsów. Nacisk na barki jest minimalizowany przez specjalne paski, a elastyczne pasy na klatcę piersiowej umożliwiają swobodny ruch całego ciała i dopasowują się nawet podczas brania wdechów.

Narzędzia i apteczka bez problemu pomieszczą się w przegródce organizera. Pomyślano również o kompatybilności z systemem nawadniania (brak w zestawie) plecak pomieści bukłak o pojemności do 3 l, a przemyślane mocowania do rurki bukłaka na części naramiennej zapewnią estetykę i komfort użytkowania. Wodoodporna kieszeń na telefon, a także kilka zapinanych na zamek kieszeni na klucze, karty kredytowe i inne różnego rodzaju rzeczy, które są niezbędne podczas rowerowych wypraw.

 • Producent: USWE
 • Model: Patriot 15
 • Kolor: Pomarańczowo-Czarny
 • Pojemność: 15L
 • Przeznaczenie: Kolarstwo Górskie, Narciarstwo alpejskie, Motocykl terenowy
 • Maksymalna pojemność bukłaka: 3L (brak w zestawie)
 • Dobrze zaprojektowany układ kieszeniowy
 • Wymiary: 50cm Długości / 24cm Szerokości / 17cm Głębokości
 • Wyjmowany ochraniacz pleców: SAS-TEC, CE-certified 
 • System szelek: NDM 1.0
 • Waga: 858g

Technologie:

 

No Dancing Monkey™ (NDM) 
To właśnie unikalny kształt i amortyzacja naszych systemów szelek sprawia, że plecaki USWE są w 100% wolne od niechcianego efektu trzęsienia.

Konstrukcja pozwala na bardzo ciasne dopasowanie plecaków do ciała, lecz nie wpływa to na właściwości odprowadzania ciepła ani nie krępuje ruchów ciała.

To prawie tak, jakby w ogóle nie nosić plecaka.

 

 

Quick Stash
To kieszeń dostępna na zewnątrz plecaka, która pozwala łatwo przechowywać kask, ochraniacze na kolana lub łokcie,

lub inne przedmioty do których chcemy mieć szybki dostęp bez konieczności otwierania zamka błyskawicznego.

 

 

 

Klienci kupili również

zamknij [x]