Gogle narciarskie Uvex Athletic FM granatowe

219.93 zł
329.90 zł
-33%
Najniższa cena z 30 dni: 219.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
55/0/520/4330/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Gogle narciarskie Uvex Athletic FM niebiesko-fioletowe

Uvex Athletic FM to gogle z lustrzaną soczewką, które oferują szerokie pole widzenia. Gogle posiadają powłokę Supravision, która zapobiega parowaniu szyb, nie zmieniając przy tym ich jakości optycznej. Sprawdza się nawet w bardzo słabych warunkach pogodowych. Ponadto gogle wykorzystują technologię Decentered Lens zapewniającą bardzo wyraźne widzenie bez jakichkolwiek zniekształceń obrazu. Z tego względu Athletic FM świetnie sprawdzają się podczas uprawiania sportów, którym towarzyszy wysoka prędkość. Dodatkowo szyby gogli zawierają filtry absorbujące promieniowanie UV, dzięki czemu chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Gogle sprawdzają się dla osób noszących okulary korekcyjne. Pokryte zostały oddychającą membraną klimatyczną, która zatrzymuje wszelką wilgoć oraz śnieg na zewnątrz. Po wewnętrznej stronie rozmieszczono także welurową piankę, która doskonale dopasowuje się do każdego kształtu twarzy. Gumowy pasek mocujący gogle został pokryty antypoślizgowym silikonem, dzięki czemu Athletic FM stabilnie trzymają się podczas jazdy.


  • Producent: Uvex
  • Model: Athletic FM
  • Kolor szyby: fioletowo-niebieski
  • Kolor paska i oprawki: niebieskiCechy produktu:

  • Podwójne, cylindryczne szyby,
  • Pojedyncza, welurowa pianka dopasowująca się do każdego kształtu twarzy,
  • Wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana klimatyczna,
  • OTG - dla osób noszących okulary korekcyjne,
  • Antypoślizgowy silikon na gumowym pasku gogli.Technologie:


Supravision - Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł. Technologia ta została stworzona dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa i jak najlepszej widoczności, nawet w bardzo złych warunkach pogodowych.

Decentered Lens - Technologia soczewek decentralnych zapewnia wyraźne widzenie bez jakichkolwiek zniekształceń obrazu. Idealnie sprawdzają się do uprawiania sportów, którym towarzyszy wysoka prędkość.

UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.

Klienci kupili również

zamknij [x]