Okulary Uvex sportstyle 806 V zielone

379.53 zł
499.90 zł
-24%
Najniższa cena z 30 dni: 379.53 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
$53/2/064/7701/UNI
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary Uvex Sportstyle 806 V przeznaczone do użytku podczas różnego rodzaju aktywności sportowych. Dzięki zastosowanej technologii Variomatic soczewki okularów automatycznie reagują na każde warunki świetlne. Soczewki skutecznie chronią oczy przed mocnym natężeniem światła słonecznego oraz przed szkodliwymi promieniami UV, UVB i UVC. Z kolei wykorzystana technologia Supravision zapewnia doskonałą ochronę przed parowaniem szyb. Warto również wspomnieć, że zastosowane szyby są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, bez względu na rodzaj zabrudzenia. Dla zapewnienia dodatkowego komfortu użytkowania zastosowano elastyczny, regulowany nosek i miękkie końcówki zauszników.

  • Producent: Uvex
  • Model: Sportstyle 806 V
  • Rodzaj szyby: variomatic smoke (cat.1-3)
  • Kolor: zielony

 

 

Cechy produktu:

  • Łatwe w czyszczeniu,
  • Elastyczny, miękki nosek,
  • Plastyczne, formowane na zimno końcówki zauszników.

 

 

Technologie:

 

Variomatic - Fotochromowa technologia dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Szyby Variomatic regulują przenikanie światła na poziomie od S1 do S3.

Supravision - Chroniąca przed zaparowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł.

 

Miękkie noski i końcówki zauszników - Miękkie noski i końcówki zauszników gwarantują komfortowe użytkowanie. Plastyczne części możemy formować według potrzeb, co uniemożliwia ześlizgnięcie się okularów.

UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


Klienci kupili również

zamknij [x]