Przyczepka dla psa Hamax Pluto Medium zielono-czarna

2778.34 zł
3498.90 zł
-21%
Najniższa cena z 30 dni: 2778.34 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
400501_HAM
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Przyczepka dla psa Hamax Pluto to wysokiej jakości produkt pozwalający na transport ukochanego czworonoga. Model wyróżnia się zaawansowanym rozwiązaniami technicznymi pozwalającymi zapewnić pupilowi maksymalny komfort. Przyczepkę opracowano we współpracy z lekarzami weterynarii oraz właścicielami psów.

 

Produkt jest świetnym rozwiązaniem do bezpiecznego, wygodnego i ekologicznego transportowania swoich czworonogów. Przyczepka jest szczególnie użyteczna dla osób dużo podróżujących rowerem i pragnących zabierać swojego pupila ze sobą. Model świetnie sprawdzi się również, jeśli masz szczeniaczki, które nie są jeszcze przystosowane do dłuższych tras lub psa seniora, który ze względu na swój wiek i zdrowie jest już ograniczony ruchowo. W obu tych wypadkach psy mogą cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu, a do tego mają zapewniony niezbędny odpoczynek i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Hamax Pluto dysponuje także hamulcem postojowym.

 

Konstrukcja modelu pozwala na użytkowanie go w formie przyczepki rowerowej lub spacerówki. Ponadto za sprawą niskiego progu i regulowanego zawieszenia łatwo umieścić pupila w środku. Przyczepka jest bardzo dobrze wentylowana, by czworonogi nawet w upały miały zapewniony pełen komfort termiczny. Co bardzo ważne, jej wnętrze można również prać – podłoga i dolne ściany są w pełni demontowalne, co ułatwia czyszczenie.

 

Projektanci zadbali także o oszczędność miejsca. Za sprawą innowacyjnej techniki składania, kiedy przyczepka dla psa Hamax Pluto nie jest używana, można ją złożyć i schować.

 

 

Specyfikacja

Marka HAMAX
Rozmiar M
Maksymalna waga psa 35 kg
Maksymalna wysokość psa 63 cm
Przestrzeń wewnętrzna 78 x 46 x 67 cm
Waga 15 kg
Kolor zielono-czarny

Klienci kupili również

zamknij [x]