Plecak rowerowy Osprey Raptor 14 V2 pomarańczowy

637.23 zł
798.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 637.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
10005045
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Plecak rowerowy Osprey Raptor 14 V2 zgodnie ze swoją nazwą należy do drugiej generacji popularnej serii dla rowerzystów nieuznających kompromisów. Ten plecak zaprojektowano specjalnie pod całodniowe, ciężkie zawody i jazdę All Mountain.

Model wyprodukowano z wytrzymałego nylonu pochodzącego w stu procentach z recyklingu.

 

Marka Osprey zadbała, aby plecak dobrze trzymał się użytkownika nawet w czasie najtrudniejszych zjazdów. Dlatego dysponuje on starannie wykonanymi pasami biodrowym i piersiowym, które zapobiegają przesuwaniu się plecaka. Ponadto panel tylny stworzono przy wykorzystaniu technologii AirScape dla zapewnienia rowerzyście większej wygody termicznej.

 

W zestawie wraz z plecakiem znajduje się 2,5 l bukłak świetnie dostosowany do współpracy z Osprey Raptor V2. Za sprawą magnetycznego uchwytu ustnika uzupełnianie płynów w trakcie jazdy jest wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Sam bukłak wyprodukowano z TPU, które jest materiałem bezpiecznym, trwałym i lekkim, odpornym zarówno na zimno, jak i gorąco.

 

Warto również wspomnieć, że plecak dysponuje 2 dodatkowymi siateczkowymi kieszeniami oraz praktycznym organizerem na narzędzia, akcesoria i części zapasowe. Raptor V2 daje także możliwość zamocowanie do niego kluczy i kasku za sprawą specjalnie przystosowanych uchwytów. Plecak zawiera także elementy odblaskowe, znacznie zwiększające widoczność na drodze.

 

 

Specyfikacja:

Producent Osprey
Model Raptor 14 V2
Wymiary 48 x 22 x 25 cm
Waga 1 kg
Pojemność 14 l
Pojemność bukłaka 2,5 l
Materiał Nylon
Kolor Pomarańczowy

 

zamknij [x]