Plecak czy sakwa rowerowa? Z Ortlieb Vario nie musisz już wybierać. To innowacyjne i wszechstronne rozwiązanie 2 w 1, które w kilka chwil zamienia się z plecaka w sakwę rowerową.
Z jednej strony znajduje się system mocowania Quick-Lock do bagażnika, a z drugiej komfortowy system nośny z wyściełanymi plecami, ergonomicznymi szelkami oraz pasem piersiowym. Nieużywaną stronę zakrywa praktyczna klapa (flap) z wbudowaną kieszenią, która zapewnia estetykę i dodatkową funkcjonalność.
Dla rzeczy, do których potrzebujesz szybkiego dostępu, przewidziano zewnętrzną kieszeń na zamek. Pozostałe wyposażenie bezpiecznie przechowasz w komorze głównej z zamknięciem typu roll-top. Wewnątrz znajduje się także wyściełana przegroda na laptopa. Torba wykonana jest z wodoodpornych materiałów, wolnych od PVC, i produkowana w sposób zrównoważony w Niemczech.
Najważniejsze cechy:
Idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, wygodę i nowoczesne rozwiązania w codziennym poruszaniu się po mieście.
| Marka | ORTLIEB |
| Model | Vario |
| Pojemność | 26l |
| Maks. ładowność | 9 kg |
| Wymiary | 47 x 35 x 26 cm |
| Waga | 1550g |
| Materiał | nylon |
| Kolor | niebiesko-różowy |