Kask rowerowy Fox Speedframe Pro MIPS bordowy

730.24 zł
859.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 730.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31145_528_L
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy Fox Speedframe Pro to niezwykle funkcjonalny model testowany przez zawodowych sportowców zajmujących się kolarstwem górskim. Jeśli szukasz otwartego kasku do jazdy MTB trudno o lepszy wybór! Speedframe Pro otrzymał najwyższą notę (5 gwiazdek) w programie oceny kasków rowerowych firmy Virginia Tech.

 

Przy produkcji modelu przedsiębiorstwo zdecydowało się na wykorzystanie pianki Varizorb EPS o podwójnej gęstości, co w efekcie zapewnia zwiększoną ochronę głowy. Ponadto Speedframe Pro korzysta z rozwiązania technicznego MIPS. Konstrukcja uwzględniająca to udogodnienie charakteryzuje się tym, że lepiej redukuje siłę uderzenia w razie wypadku niż tradycyjne kaski. Jest to szczególnie odczuwalne przy trafieniach bocznych, kiedy modele pozbawione MIPS mają tendencję do przesuwania się, a tym samym niechronienia wystarczająco głowy.

 

Kask rowerowy Fox Speedframe Pro sprawdzi się także w upalne dni. Producent zagwarantował wydajną wentylację w postaci licznych kanałów formowanych w piance. Ponadto wewnątrz kasku mieści się wyjmowana wkładka XT2 o właściwościach antybakteryjnych i dobrze pochłaniająca wilgoć. Można ją swobodnie prać, by zawsze zapewniała świeżość w czasie przejazdów.

 

Dobre i szybkie dopasowanie kasku do głowy zapewnia system 360° Fit oraz magnetyczne zapięcie korzystające z klamry Fidlock — obsłużysz je z łatwością nawet w rękawiczkach. Ponadto model dysponuje regulowanym daszkiem przystosowanym do jazdy w goglach rowerowych.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie MTB
Rozmiar L
Obwód głowy 59-63 cm
Technologia  MIPS
Kolor bordowy
zamknij [x]