Kask rowerowy Fullface Fox Proframe RS MIPS 2024 Black

1359.24 zł
1598.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 1359.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31107_255_L
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy Fullface Fox Proframe RS to rozwinięcie rozwiązań technologicznych zastosowanych w popularnym i powszechnie cenionym modelu Proframe. Projektanci zadbali przede wszystkim, aby wersja RS gwarantowała jeszcze lepszą cyrkulację powietrza, a także postawili na nieco bardziej wyścigowy design. Fox Proframe RS powinien spełnić wszystkie oczekiwania rowerzystów MTB i zawodników downhill.

 

W celu zagwarantowania najwyższego bezpieczeństwa użytkownikowi model korzysta z systemu ochrony przed uderzeniami MIPS Integra. Łączy on w sobie piankę o podwójnej gęstości oraz warstwę, która ma za zadanie zmniejszenie sił obrotowych podczas zderzenia, które mogłyby spowodować urazy głowy. Nawet podczas kolizji bocznej kask dobrze chroni użytkownika.

 

Firma Fox nie zapomniała także o komforcie rowerzysty. W tym celu postawiła na antybakteryjną wyściółkę Ionic+ redukująca nieprzyjemne zapachy oraz łatwe w dopasowaniu wielowymiarowe poduszki policzkowe. Regulacja położenia kasku odbywa się za pośrednictwem systemu dopasowania BOA. Z kolei sam pasek podbródkowy wykorzystuje magnetyczny system zamykania Fidlock, umożliwiający łatwą obsługę – nawet w rękawiczkach.

 

Kask rowerowy Fullface Fox Proframe RS dysponuje również 3-pozycyjnym regulowanym daszkiem chroniącym przed słońcem i deszczem, który jest w pełni kompatybilny z goglami rowerowymi. Na dodatek model w zestawie ma zdejmowany uchwyt do GoPro, który pomoże uchwycić kolarzowi każdy moment jego przejazdu.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie MTB, downhill
Rozmiar L
Obwód głowy 58-61 cm
Technologia  MIPS
Kolor czarny
zamknij [x]