Kask rowerowy Fullface Fox Proframe Nace Junior MIPS pomarańczowy

1104.24 zł
1298.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 1104.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
32445_104_YOS
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy Fullface Fox Proframe Nace Junior to świetna propozycja dla młodych riderów próbujących swoich sił w ekstremalnych odmianach jazdy MTB. Amerykańska marka Fox stworzyła kask, który jest jednocześnie bardzo lekki i oddychający, a zarazem zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Produkt spełnia wymagania normy ASTM-F1952 (Downhill MTB).

 

Największą zaletą modelu jest wyposażenie go przez projektantów w nowoczesny system ochronny MIPS (Multiple Impact Protection System). Jest to rozwiązanie opierające się na zmniejszeniu ruchu obrotowego kasku w momencie upadku. Efektem takiej innowacji jest lepsze absorbowanie energii, zwłaszcza przy tzw. uderzeniach bocznych, co w efekcie bardzo dobrze chroni kolarza przed urazami głowy.

 

W trosce o komfort młodego użytkownika Fox dokładnie zaprojektował również system wentylacji. Cyrkulacja powietrza świetnie spisuje się zarówno podczas pojazdów, jak i zjazdów. Ponadto, aby użytkowanie Fullface Fox Proframe Nace Junior było jak najbardziej komfortowe, został on wzbogacony o wyjmowaną, nadającą się do prania wyściółkę o właściwościach antybakteryjnych.

 

Proframe Nace Junior dysponuje daszkiem, który można ustawić w jednej z 3 pozycji i jest on kompatybilny z goglami rowerowymi. W zestawie znalazły się także dodatkowe podkładki ułatwiające dopasowanie kasku do użytkownika oraz zdejmowany uchwyt na kamerkę GoPro.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie MTB, downhill
Rozmiar YOS
Technologia  MIPS
Kolor pomarańczowy
zamknij [x]