Kask rowerowy Fox Speedframe MIPS szary

564.23 zł
679.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni: 564.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31148_052_M
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy Fox Speedframe to bogato wyposażony model, przywodzący na myśl produkty premium, jednak oferujący jednocześnie bardzo atrakcyjną cenę. Przeznaczony jest dla wszystkich miłośników jazdy górskiej.

 

Fox Speedframe korzysta z systemu MIPS (multiple impact protection system). To jedno z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych stosowanych w kaskach rowerowych. MIPS ma za zadanie zwiększenie ochrony głowy rowerzysty, szczególnie podczas uderzeń pod kątem. Technologia skutecznie absorbuje i przekierowuje energię, która mogłaby w innym wypadku spowodować poważne urazy głowy.

 

Wewnętrzna pianka kasku została wykonana z materiału EPS, podatnego na zgniatanie i dobrze pochłaniającego energię. Co więcej, producent przeprowadził w jej wnętrzu sprawny system wentylacji, który sprawi, że jazda w nawet najbardziej upalne dni będzie stanowiła przyjemność.

 

Wewnętrzna wyściółka ma właściwości antybakteryjne i skutecznie pochłania pot, zapewniając świeżość. Aby jeszcze łatwiej było utrzymać Fox Speedframe w czystości – wyściółkę można swobodnie wyjmować oraz prać.

 

Kask rowerowy MTB z łatwością dopasujesz do swojej głowy za pomocą dokładnego i łatwego w obsłudze systemu 360° Fit. Ponadto model jest całkowicie kompatybilny z goglami dla kolarzy i wzbogacony o daszek z trzema pozycjami regulacji, który skutecznie chroni oczy przed słońcem i deszczem.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie MTB
Rozmiar M
Obwód głowy 55-59 cm
Technologia  MIPS
Kolor szary
zamknij [x]