Sakwy Extrawheel Rider czerwono-czarne

269.93 zł
369.90 zł
-27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 269.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
E0134
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Sakwy Extrawheel Rider dysponują łączną pojemnością wynoszącą aż 30 l (2 x 15 l). To, co wyróżnia ten model na tle konkurencji, to jego niesamowita wszechstronność. Polska firma Extrawheel przygotowała go w taki sposób, by świetnie sprawdzały się zarówno podczas przejażdżek po mieście np. na zakupy, jak i w długich oraz wymagających wyprawach terenowych. Co jednak najważniejsze, nowoczesna konstrukcja pozwala na montaż na bagażniku przednim, ale i tylnym. Jest to niezwykle rzadko spotykana cecha.

 

Sakwy Extrawheel Rider charakteryzują się również wyjątkową wytrzymałością. Wyprodukowano je z grubego i mocnego poliestru, dodatkowo wzmocnionego warstwą PVC, dzięki czemu model zyskał wodoodporność. Aby być pewnym, że transportowane bagaże pozostaną suche, należy czterokrotnie zrolować, po czym zapiąć klamrą od dołu wieko sakw. Poliester jest również łatwy w utrzymaniu czystości.

 

Dużym atutem modelu jest również prostota jego obsługi. Montaż jest bardzo szybki i wykorzystuje się do niego niemiecki system Rixen & Kaul dostosowany do rurek bagażników o średnicy od 6 do 16 mm. Warto także wspomnieć, że konstrukcja sakw pozwala korzystać z nich także pojedynczo, więc jeśli w daną trasę wystarczy jedna torba – nic nie stoi na przeszkodzie, by drugą pozostawić w domu.

 

Miłym dodatkiem do sakw są zintegrowane z nimi odblaski zwiększające bezpieczeństwo użytkownika, ponieważ będzie lepiej widoczny podczas jazdy. Elementy odbijające światło dysponują certyfikatami i zostały wykonane w Niemczech.

 

 

Specyfikacja

Marka EXTRAWHEEL
Typ podwójny
Rodzaj uniwersalny
Montaż Rixen & Kaul
Pojemność 30 l (2 x 15 l)
Materiał poliester
Waga 1,5 kg
Kolor czerwono-czarny

Klienci kupili również

zamknij [x]