Kask rowerowy Fox Crossframe Pro MIPS czarny matowy

849.24 zł
998.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 849.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31936_255_L
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Fox znany ze swojej agresywnej stylistyki i ugruntowanej pozycji w sportach motorowych oraz kolarstwie grawitacyjnym postanowił wejść na nowe terytorium. W ten sposób powstał kask Fox Crossframe Pro, model który spisze się świetnie zarówno na gravelu, jak i MTB. Co więcej, jest to pierwszy kask rowerowy od Foxa, który nie posiada daszka.

 

Crossrame Pro, mimo że technicznie nie posiada odczepianego daszka, to nadal posiada szeroką część czołową, zintegrowaną z  EPS, która ma chronić przed słońcem. Pod nią znajdują się duże otwory wentylacyjne, których łącznie w kasku znajdziemy aż 22, co wpłynie pozytywnie na efektywność chłodzenia. Wewnątrz kasku znajduje się wyściółka Ionic+, którą redukuje nieprzyjemne zapachy, dzięki wykończeniu antybakteryjnemu - dodatkowo istnieje możliwość jej demontażu i wyprania.

 

Kask Crossframe Pro został wyposażony w system MIPS, który chroni przed urazami głowy poprzez zmniejszenie sił obrotowych w trakcie zderzenia. Warto tu wspomnieć, poza bezpieczeństwem o wygodzie użytkownika. Podgumowane uchwyty na przechowywanie okularów będą bardzo pomocne podczas postojów. Regulacja położenia kasku odbywa się za pośrednictwem systemu dopasowania BOA. Z kolei sam pasek podbródkowy wykorzystuje magnetyczny system zamykania Fidlock, umożliwiający łatwą obsługę – nawet w rękawiczkach.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie MTB, gravel
Rozmiar L
Obwód głowy 59-63 cm
Technologia  MIPS
Kolor czarny
zamknij [x]