Fotelik na bagażnik Urban Iki Bio beżowy

419.93 zł
469.90 zł
-11%
Najniższa cena z 30 dni: 419.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
U-222497
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Fotelik na bagażnik Urban Iki Bio to kolejny model siedzisk rowerowych dla najmłodszych w katalogu marki słynącej z produktów tego typu. Jest to doskonały sposób na wożenie swojego dziecka, pokazywanie mu świata oraz zarażania rowerową pasją od najmłodszych lat!
Urban Iki oprócz starannego wzornictwa oraz troski o bezpieczeństwo maluchów postawił również na dobro naszej planety. Model wyróżnia się proekologicznym wykonaniem odwołującym się wizualnie do japońskiej przyrody.

 

Fotelik rowerowy tylny Urban Iki Bio przystosowany jest dla dzieci ważących poniżej 22 kg oraz w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Wykonany został z biotworzyw. Siedzisko częściowo składa się z bioplastiku, uzyskiwanego z łusek ryżu. Dzięki temu produkt nadaje się do recyklingu.

 

Model przygotowano do montażu na tylnym bagażniku rowerowym. Kompatybilny jest ze wszystkimi standardowymi bagażnikami między 12 a 17,5 cm oraz wytrzymującymi obciążenie do 25 kg. Sama instalacja fotelika trwa zaledwie kilka minut i jest bardzo prosta. Nie potrzeba do niej wykorzystywać żadnych narzędzi, a wszystkie niezbędne materiały montażowe obecne są w zestawie.

 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa transportowanemu dziecku Iki Bio posiada 5-punktowe pasy z systemem zapięcia zapobiegającemu przypadkowemu rozpięciu przez malucha. Fotelik dysponuje europejskim atestem bezpieczeństwa EN14344 oraz spełnia surowe normy obowiązujące na rynku japońskim.

 

 

Specyfikacja

Marka URBAN IKI
Montaż tylny bagażnik
Wiek dziecka 9 miesięcy – 6 lat
Maksymalna waga dziecka 22 kg
Kolor beżowy
zamknij [x]