Ochraniacze na buty Voxom RD-100

99.93 zł
133.90 zł
-25%
Najniższa cena z 30 dni: 99.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
RD-100
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Ochraniacze na buty rowerowe Voxom 1 to świetne rozwiązanie dla rowerzystów jeżdżących w niesprzyjających warunkach pogodowych. Podstawowym zadaniem tego produktu jest ochrona nóg cyklisty przed wodą, wiatrem, brudem oraz niskimi temperaturami. Jeśli nie chcesz borykać się z przemokniętymi butami lub nieustannie musieć je czyścić z błota – ochraniacze Voxom 1 okażą się strzałem w dziesiątkę!

 

Model wykonano z poliuretanu, nylonu, gumy i poliestru. Ponadto wewnątrz znajduje się przyjemny, trzymający ciepło mikropolar. Połączenie wymienionych materiałów sprawiło, że ochraniacze na buty rowerowe Voxom 1 bardzo dobrze osłaniają nogę przed zimnym wiatrem i wodą, a do tego są wytrzymałe i elastyczne. Aby szybko i dokładnie wciągnąć je na buty, niemiecki producent umieścił z boku ochraniaczy zamek błyskawiczny, a u góry mocny rzep.

 

Warto również wspomnieć o specjalnym wycięciu w części przypadającej na podeszwę, zaprojektowanym w taki sposób, aby ochraniacze były kompatybilne ze wpinanymi butami rowerowymi.

 

Ochraniacze na buty rowerowe Voxom 1 wzbogacono o dyskretne i estetyczne elementy odblaskowe, które dodatkowo zwiększają widoczność, a tym samym bezpieczeństwo kolarza.

 

 

Specyfikacja

Marka VOXOM
Rozmiar XXXL (47-48)
Płeć unisex
Kolor czarny
zamknij [x]