Gripy ODI Vans V2.1 czarne

119.93 zł
147.90 zł
-19%
Najniższa cena z 30 dni: 119.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
D33VNB-B
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Gripy ODI Vans V2.1 są kolejną, jeszcze lepszą wersją popularnych uchwytów stworzonych do kierownic BMX-ów. Marka ODI jest niekwestionowanym liderem w segmencie gripów rowerowych, a szczególnie tych przeznaczonych do jednośladów tego typu – z ODI Vans V2.1 możesz więc liczyć na najlepszą kontrolę i pewne sterowanie!

 

Gripy wykonano z wysokojakościowej mieszanki gumowej o nazwie Soft Compound (opatentowanej przez firmę). Charakteryzuje się ona dużą trwałością. Uchwyty rowerowe pokrywa charakterystyczny, ulepszony wzór zwiększający pewność trzymania gripów. Ponadto ich końcówki celowo uczyniono miękkimi w celu zapewnienia większego komfortu dla trzymających je rąk.

 

Miłośnicy stylowych rozwiązań na pewno docenią również, że uchwyty powstały we współpracy z marką Vans i model wyposażono w starannie dobrane, niestandardowe zaciski w kratkę z limitowanej edycji.

 

Średnica gripów ODI Vans V2.1 wynosi 31 mm, a długość 135 mm, więc pasuje do większości stosowanych kierownic. Model korzysta z nowoczesnego zacisku typu Lock-On, który sprawia, że montaż jest prosty, a jednocześnie trwały – nie ma obaw, że chwyty będą przesuwać się w trakcie jazdy.

 

 

Specyfikacja

Marka ODI
Materiał guma
Długość 135 mm
Średnica 31 mm
Montaż skręcany
Przeznaczenie BMX
Kolor czarny

Klienci kupili również

zamknij [x]