Rękawiczki młodzieżowe Fox Junior Defend Thermo czarne

132.93 zł
148.90 zł
-11%
Najniższa cena z 30 dni: 132.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31938_001_YM
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Rękawiczki młodzieżowe Fox Junior Defend Thermo to model przygotowany specjalnie dla młodych rowerzystów, którzy nie rezygnują z jazdy nawet zimą. Amerykańska marka zadbała, aby gwarantowały one komfort cieplny dłoniom, a przy tym nie wpływały negatywnie na sterowność roweru i pewność chwytu kierownicy.

 

Ochronę przed mrozami zapewnia przede wszystkim specjalna izolowana pianka o zamkniętych komórkach, którą producent umieścił po zewnętrznej stronie rękawic. Z kolei ich wewnętrzną część wykonano z materiału Clarino, który jest kompatybilny z ekranami dotykowymi i bardzo dobrze przylega do skóry. Pomiędzy palcami umieszczono rozciągliwą, siateczkową tkaninę z podszewką z poliuretanu, co pozytywnie wpłynęło na elastyczność rękawiczek rowerowych.

Opuszki palców wykończono poprzez dodanie do nich silikonowych elementów – ich zadaniem jest poprawienie chwytności.

 

Rękawiczki młodzieżowe Fox Junior Defend Thermo dysponują wydłużonym, dobrze przylegającym mankietem z neoprenu. Sprawia on, że zimno łatwo nie przeniknie pod materiał. Dokładne wyregulowanie trzymania się rękawic blisko nadgarstka zapewnia wygodny w użyciu rzep.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie MTB
Rozmiar YM
Materiał 48% nylon, 22% poliester, 14% poliuretan, 9% elastan, 6% neopren 1% polichlorek winylu (PCV)
Pora roku zima
Kolor czarny
zamknij [x]