Kask rowerowy Abus GameChanger Movistar Team

749.24 zł
989.90 zł
-24%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
77588
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy ABUS GameChanger to model szosowy stworzony przez niemieckie przedsiębiorstwo, który można powiedzieć, że na nowo zdefiniował aerodynamikę. Projektanci pracujący dla marki starannie opracowali jego budowę, aby powodował jak najmniejszy opór powietrza, a co za tym idzie – umożliwiał osiąganie zawrotnych prędkości na drodze!


Kluczowa w projekcie kasku jest technologia nazwana przez ABUS – Multi Position Design. Forma produktu ma za zadanie ograniczać jego powierzchnię stykową z podmuchami powietrza i to niezależnie od kierunku, z którego wieje wiatr oraz kąta nachylenia głowy kolarza.

Ponadto ABUS postawił na konstrukcję Multi Shell In Mold, która czyni kask wytrzymałym i gwarantuje wysoką absorpcję energii kinetycznej.


Producent nie zapomniał również o wentylacji kasku rowerowego ABUS GameChanger. Korzysta on z innowacyjnego systemu Forced Air Cooling, który sprawia, że powietrze jest najpierw zasysane, a następnie rozprowadzane do kanalików rozmieszczonych wokół głowy użytkownika – zapewniających mu komfort termiczny i wymianę cieplną.


ABUS GameChanger to nie tylko kask efektywny, ale i wygodny w noszeniu. Łatwo dopasować go do głowy dzięki systemowi regulacji Zoom Ace, a zapięcie z paskami FlowStraps jest przyjazne dla skóry i łatwe w obsłudze.

Kask można używać, mając kitkę lub warkocz, a dodatkowo dysponuje on specjalnym uchwytem do okularów.Specyfikacja

MarkaABUS
Przeznaczenieszosa
RozmiarS
Obwód głowy51-55 cm
TechnologiaMulti Shell In Mold; Zoom Ace; Forced Air Cooling; Multi Position Design; FlowStraps
Zapięcieklamra
Waga260 g
KolorMovistar Team; połysk


zamknij [x]