Zestaw lampek Lezyne Super Drive 1800+ Smart & KTV Pro Smart

739.14 zł
850.90 zł
-13%
Najniższa cena z 30 dni: 739.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
1-LED-6A-V904
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Zestaw lampek Lezyne Super Drive 1800+ Smart & KTV Pro Smart to komplet mocnego oświetlenia wykorzystującego wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych znacznie ułatwiających korzystanie z niego i polepszających komfort jazdy, więc jeśli zależy Ci na wygodzie i bezpieczeństwie – warto się mu bliżej przyjrzeć.

 

Lampka przednia Lezyne Super Drive 1800+ Smart ma 3 emitery LED, które pozwalają otrzymać aż 1800 lm mocy świetlnej. Projektanci wykorzystali w urządzeniu optykę Tri-Focus, która zapewnia optymalną widoczność. Co więcej, oświetlenie może działać w 1 z 7 wybranych trybów – najekonomiczniejszy z nich pozwala na nawet 180 h pracy! Lezyne Super Drive 1800+ Smart korzysta z akumulatora o pojemności 6600 mAh, który ładuje się klasycznie poprzez port USB-C.

Obudowę lampki wykonano z aluminium obrabianego metodą CNC i ma ona specjalne żeberka chłodzące wspomagające odprowadzanie ciepła. Oświetlenie jest także wodoodporne na poziomie IPX7, więc bez obaw możesz zabrać je ze sobą w deszczowy dzień.

Jeżeli potrzebujesz większej wydajności – można je połączyć z powerbankiem Lezyne Infinite Light Power Pack+.

 

Drugim modelem w zestawie jest tylna lampka rowerowa Lezyne KTV Drive Pro Smart. Oferuje ona jasność do 75 lm oraz 6 trybów funkcjonowania do wyboru. Co więcej, oświetlenie ma obiektyw szerokokątny zapewniający widoczność w zakresie ponad 270°.

Akumulator Lezyne KTV Drive Pro Smart dysponuje pojemnością 400 mAh pozwalającą na ponad 19 h nieprzerwanej pracy. Baterie ładuje się bardzo wygodnie, bez konieczności używania kabli, ponieważ model ma wbudowane zintegrowane złącze USB.

Kompaktowy korpus lampki wykonany jest z trwałego tworzywa o szczelności IPX7 dobrze zabezpieczającego przed wodą. Użyty do produkcji materiał sprawia, że urządzenie jest lekkie. Ponadto model można używać nawet na sztycach aerodynamicznych.

 

Oba urządzenia mieszczące się w zestawie należą do grupy Smart, co oznacza, że wyposażono je w bezprzewodową technologię Smart Connect umożliwiającą synchronizację lampki przedniej i tylnej oraz programowanie ich za pomocą aplikacji LED Ally.

 

 

Specyfikacja – lampka przednia

Marka LEZYNE
Moc świecenia 1800 lm
Liczba trybów pracy 7
Zasilanie akumulator 6600 mAh
Ładowanie USB-C
Mocowanie kierownica
Materiał aluminium
Wodoszczelność IPX7
Waga 240 g
Kolor czarny

 

 

Specyfikacja – lampka tylna

Marka LEZYNE
Moc świecenia 75 lm
Liczba trybów pracy 6
Zasilanie akumulator 400 mAh
Ładowanie USB (złącze męskie)
Mocowanie sztyca
Materiał tworzywo
Wodoszczelność IPX7
Waga 46 g
Kolor czarny
zamknij [x]