Kask rowerowy Fullface Fox Proframe Clyzo MIPS szary

1104.24 zł
1299.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 1104.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31469_038_S
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy Fullface Fox Proframe Clyzo to niezwykle popularny model w ofercie amerykańskiej marki chętnie wybierany przez rowerzystów MTB, szczególnie miłośników ekstremalnych odmian tej dyscypliny. Kask spełnia normę certyfikacyjną ASTM-F1952 Downhill MTB.


Najważniejszym atutem Fox Proframe Clyzo jest wykorzystanie w serii technologii MIPS. To nowatorskie rozwiązanie, które ma za zadanie sprawić, że w razie wypadku kask jeszcze skuteczniej będzie pochłaniał i przekierowywał energię kinetyczną, tym samym chroniąc głowę rowerzysty. MIPS jest szczególnie pożyteczny przy uderzeniach bocznych, podczas których zwykłe kaski mają tendencję do niekontrolowanego przesuwania się, co drastycznie zmniejsza ich skuteczność, a czemu zapobiega MIPS.


Plusami modelu są także lekkość, starannie poprowadzony system wentylacji oraz zmniejszenie powierzchni styku, co pozytywnie wpłynęło na chłodzenie. Fox Proframe Clyzo świetnie sprawdzi się więc nawet w najcieplejsze dni.


Kask rowerowy Fullface Fox Proframe Clyzo dysponuje regulowanym w 3 zakresach daszkiem, który przyda się podczas największego słońca, ale i deszczu. Co więcej, daszek jest kompatybilny z goglami rowerowymi.


W zestawie wraz z kaskiem mieści się komplet podkładek optymalizujący dopasowanie oraz zdejmowany uchwyt do GoPro.Specyfikacja

MarkaFOX
PrzeznaczenieMTB, downhill
RozmiarS
Obwód głowy52-56 cm
Technologia MIPS
Kolorszary
zamknij [x]