Kask rowerowy Fox Crossframe Pro MIPS biały

899.24 zł
998.90 zł
-10%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
31445_008_S
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy Fox Crossframe Pro MIPS jest modelem przeznaczonym dla kolarzy górskich, którzy szukają kasku gwarantującego bardzo wysoki poziom ochrony głowy, ale nie chcą rezygnować z komfortu i zależy im na niskiej wadze. Fox Crossframe Pro MIPS jest bardzo lekki, więc jeśli kochasz sprinty – będzie idealny!


Najważniejszą technologią, która można znaleźć w tym kasku rowerowym, jest tzw. MIPS. Jest to dodatkowy system ochronny, znacznie niwelujący wpływ energii kinetycznej powstającej podczas uderzenia (zwłaszcza bocznego, pod kątem) na mózg rowerzysty. Testy potwierdziły, że MIPS pochłania i przekierowuje większość energii powstającej przy wstrząsie.


Kask rowerowy Fox Crossframe Pro MIPS dysponuje również wewnętrzną pianką Varizorb EPS o podwójnej gęstości, która także zwiększa ochronę głowy. Ponadto w piance poprowadzono zaawansowany system wentylacji zapewniający wydajne chłodzenie.

Wewnątrz kasku znalazła się również wyściółka Ionic+. Ma ona właściwości antybakteryjne i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, a do tego można ją wyjmować i prać, co ułatwia utrzymanie higieny.


Aby kask dobrze leżał na głowie, Fox zastosował system BOA Fit oraz klamrę magnetyczną Fidlock SNAP. Te dwa rozwiązania umożliwiają prostą i skuteczną regulację rozmieszczenia kasku oraz dają gwarancję, że nie będzie przemieszczał się w sposób niekontrolowany podczas nawet ekstremalnej jazdy.


Wartym wspomnienia, ciekawym rozwiązaniem jest wzbogacenie Fox Crossframe Pro MIPS o zintegrowany uchwyt do podtrzymywania okularów przeciwsłonecznych, kiedy akurat nie są używane.Specyfikacja

MarkaFOX
PrzeznaczenieMTB
RozmiarS
Obwód głowy51-55 cm
TechnologiaMIPS
Zapięcieklamra magnetyczna Fidlock SNAP
Kolorbiały
zamknij [x]