Zestaw lampek rowerowych Cateye AMPP 900 & VIZ300 USB-C to komplet nowoczesnego oświetlenia, które łączy zaawansowaną technologię z niezrównaną funkcjonalnością, zapewniając widoczność zarówno w dzień, jak i w nocy. Technologia OptiCube w obu lampkach gwarantuje maksymalną jasność i szeroką wiązkę światła, co znacząco poprawia bezpieczeństwo na trasie. Port USB-C (kabel nie jest dołączony) umożliwia szybkie i wygodne ładowanie, a funkcja pamięci trybu pozwala błyskawicznie powrócić do ostatnich ustawień.
Przednia lampka Cateye AMPP 900 oferuje moc 900 lm w trybie High, idealnym do rozświetlenia najbardziej wymagających tras. Dzięki 5 trybom świecenia – od intensywnego High po oszczędny Flashing – możesz dostosować działanie do swoich potrzeb, uzyskując nawet 35 h pracy na jednym ładowaniu. 3-kolorowy wskaźnik baterii pozwala na bieżąco monitorować poziom naładowania, a solidna obudowa z aluminium zapewnia trwałość. Lampka jest wyposażona w uchwyt FlexTight, który gwarantuje stabilność, a dodatkowe akcesoria (do dokupienia osobno), takie jak mocowanie na kask czy na wspornik widelca, pozwalają jeszcze bardziej podnieść funkcjonalność modelu.
Z kolei tylna lampka VIZ300 USB-C została wyposażona w 3 diody LED emitujące światło o maksymalnej mocy 300 lm w trybie Daytime. 4 tryby świecenia, w tym oszczędny Flashing, zapewniają nawet 45 h pracy na jednym ładowaniu. Automatyczne oszczędzanie baterii pozwala na przedłużenie działania lampki w sytuacjach, gdy poziom energii jest niski, a wskaźnik stanu baterii umożliwia szybką reakcję, by nie zostać zaskoczonym brakiem światła na trasie. Dzięki systemowi montażu SnapSystem lampkę można ustawić zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, co pozwala na wygodne dopasowanie. Jest również kompatybilna ze sztycami aerodynamicznymi.
| Marka | CATEYE |
| Moc świecenia | 900 lm |
| Liczba trybów pracy | 5 |
| Zasilanie | akumulator Li-lon 3000 mAh |
| Ładowanie | USB-C |
| Mocowanie | kierownica |
| Materiał | aluminium |
| Wodoszczelność | IPX4 |
| Wymiary | 32 x 102 x 33 mm |
| Waga | 142 g |
| Kolor | czarny |
| Marka | CATEYE |
| Moc świecenia | 300 lm |
| Liczba trybów pracy | 4 |
| Zasilanie | akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie | USB-C |
| Mocowanie | sztyca |
| Wodoszczelność | IPX4 |
| Wymiary | 32 x 102 x 33 mm |
| Waga | 47 g |
| Kolor | czerwony |