Lampka przednia ProX Kapella

139,16
Cena katalogowa:
201,90 zł
Darmowa dostawa dla Ciebie!
Kolor / wzór Lampka przednia ProX Kapella
Ilość
Rozwiń
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Dołącz do Rowertour Club,
zbieraj punkty i kupuj taniej przy następnych zakupach!
Otrzymaj
140 pkt
za zakup tego produktu. Punkty Rowertour Club
  1. Produkt dostępny
  2. Wysyłka w ciągu: 3-4 dni
Zapytaj o produktZapytaj o produktWięcej
Darmowa dostawaDarmowa dostawa powyżej 0 złSzczegóły

Opis produktu i specyfikacja

Lampka przednia ProX Kapella to bardzo atrakcyjna propozycja od polskiej firmy dla wszystkich rowerzystów szukających mocnego oświetlenie rowerowego w przystępnej cenie. Z tym modelem bezpiecznie będziesz mógł podróżować jednośladem po mieście, a także poza nim.

 

Lampka przednia ProX Kapella oferuje maksymalną moc świetlną wynoszącą aż 1600 lm, generowaną przez super jasną diodę Luminus SST-20 + LED Ring. Co więcej, soczewka ma odcięcie światła od góry i dołu, co zapobiega oślepianiu.

 

W zależności od sytuacji na drodze i osobistych preferencji, użytkownik może wybierać między 7 trybami pracy – 5 stałymi (200; 300; 700; 1200 lub 1600 lm) i 2 migającymi (150 lub 300 lm). Kiedy poziom naładowania urządzenia spadnie poniżej 15%, lampka automatycznie obniża moc, by wydłużyć czas świecenia, i byś mógł bezpiecznie wrócić do domu (Safe Mode). Kolor podświetlenia przycisku na bieżąco informuje Cię o stanie baterii.

 

Oświetlenie rowerowe ProX zasilane jest poprzez 2 ogniwa litowo-jonowe 18500 o pojemności wynoszącej 4000 mAh (3,7 V), co przekłada się na długi czas pracy na jednym ładowania. Akumulator napełnia się bardzo prosto, przy użyciu portu typu USB-C (kabel w zestawie). Zgodnie z zapewnieniami producenta przybliżony czas ładowania ProX Kapella to ok. 3-4 h. Warto dodać, że lampka ma także funkcję power banku – gniazdo USB-C może zostać wykorzystane również do ładowania innych urządzeń.

 

Urządzenie zamknięte jest w obudowie wykonanej z aluminium, tworzywa PC / ABS i nylonu, co czyni je lekkim (172 g), a do tego wytrzymałym i wodoodpornym (klasa szczelności IPX4). Obudowa skutecznie odprowadza ciepło, ale lampka wzbogacona została również o Thermostat, więc nie musisz bać się o przegrzanie oświetlenia.

 

Lampka przednia ProX Kapella może być montowana na lub pod kierownicą rowerową, a w komplecie z oświetleniem znajduje się adapter GoPro oraz uchwyt szybkiego montażu (22-35 mm) z gniazdem Garmin.

 

 

Specyfikacja

Marka PROX
Moc świecenia 1600 lm
Liczba trybów pracy 7
Zasilanie akumulator litowo-jonowy 4000 mAh
Ładowanie USB-C
Mocowanie kierownica
Materiał aluminium; tworzywo ABS / PC; nylon
Wodoszczelność IPX4
Wymiary 87 x 44 x 31 mm
Waga 172 g
Kolor czarny
Informacje handlowe
zamknij [x]