Opona Schwalbe Winter 28 - 28 x 1.35

115,45
Cena katalogowa:
168,90 zł
Darmowa dostawa dla Ciebie!
Kolor / wzór Opona Schwalbe Winter 28 - 28 x 1.35
Rozmiary
28 x 1.35
28 x 1 1/2 28 x 1.20 (brak) 28 x 1.35 28 x 1.60
Ilość
Rozwiń
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Dołącz do Rowertour Club,
zbieraj punkty i kupuj taniej przy następnych zakupach!
Otrzymaj
116 pkt
za zakup tego produktu. Punkty Rowertour Club
  1. Produkt dostępny
  2. Realizacja w 24 godziny
Zapytaj o produktZapytaj o produktWięcej
Darmowa dostawaDarmowa dostawa powyżej 0 złSzczegóły

Opis produktu i specyfikacja

Schwalbe Winter to opona zimowa stworzona z myślą o początkujących rowerzystach, którzy chcą pewnie poruszać się po śliskich drogach. Dzięki mniejszej liczbie kolców w porównaniu z modelem Marathon Winter Plus oferuje doskonałą równowagę między przyczepnością na lodzie a komfortem jazdy po asfalcie. To idealny wybór na pierwsze zimowe przejażdżki.


Opona została zaprojektowana z dbałością o trwałość i bezpieczeństwo. Wyposażono ją w solidny karkas 50 EPI, odblaskowe paski zwiększające widoczność oraz wkładkę antyprzebiciową K-Guard, która skutecznie chroni przed uszkodzeniami.


Schwalbe Winter to świetne połączenie niezawodności, komfortu i atrakcyjnej ceny – doskonała propozycja dla tych, którzy chcą rozpocząć zimową jazdę w pełni bezpiecznie.




Opona z kolcami gwarantuje pewną przyczepność i pełną kontrolę jazdy nawet na oblodzonych nawierzchniach.




Wkładka z naturalnej gumy wzmocniona włóknami Kevlar. Solidna ochrona przed przebiciem dla opon z linii Active.



Niezawodna markowa jakość z osnową 50 EPI.



Specyfikacja

MarkaSCHWALBE
Rozmiar28x1.35
ETRTO35-622
WersjaK-Guard
Rodzaj mieszankiWinter
Zalecane ciśnienie35-85 PSI / 2,5-6,0 bar
Tubelessnie
E-bikenie
Typdrutowa
Oplot50 EPI
Zastosowanietrekking, MTB; e-bike
Waga870 g
Nośność80 kg
Pasek odblaskowytak
Ilość kolców120
Kolorczarny
Informacje handlowe
zamknij [x]