Sidi Elite Bidon niebieski 550ml

22.82 zł
Najniższa cena z 30 dni: 22.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
620-04-72_SIDI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Bidon Sidi Elite


Bidon Sidi Elite o pojemności 550 ml, który został wykonany z tworzywa sztucznego. Posiada zamykany ustnik z możliwością blokady, który gwarantuje szczelność bidonu i przeciwdziała wylewaniu się z niego płynu. Charakterystyczne nacięcia na nakrętce ułatwiają zakręcanie i odkręcanie bidonu, a odpowiednia średnica zapewnia także wygodniejsze napełnianie go oraz czyszczenie.


  • Producent: Sidi
  • Model: Elite
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Pojemność: 550 ml
  • Kolor: niebieski

Dokonując zakupu w naszej firmie masz gwarancję oryginalności produktu. Wszystkie produkty marki SIDI pochodzą z oficjalnej dystrybucji oraz jest to towar pierwszej jakości. Produkty posiadają pełną 2-letnią gwarancję. Przestrzegamy przed zakupem tanich podróbek niskiej jakości.


Sidi to pionier w dziedzinie obuwia. Marka Sidi w swojej kategorii wyznacza nowe standardy w produkowaniu najwyższej jakości profesjonalnych butów. Sidi to firma rozpoznawalna na całym świecie, o bardzo silnej pozycji również w Polsce. Po raz kolejny producent Sidi udostępnia efekty wieloletnich doświadczeń, oferując nową kolekcję obuwia i akcesoriów do butów. Produkty marki Sidi są dosłownym majstersztykiem z najwyższej półki jakościowej oraz technologicznej. Marka Sidi oferuje również świetnej jakości odzież opartą na wysokiej klasy materiałach i najnowszych technologiach. Producent Sidi ukazuje nam swoją najnowszą kolekcję odzieży, którą doceni wielu użytkowników na całym świecie.

Klienci kupili również

zamknij [x]