Kask narciarski Uvex P1us 2.0 szary

297.93 zł
449.90 zł
-34%
Najniższa cena z 30 dni: 297.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
56/6/211/50/03
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask narciarski Uvex P1us 2.0


Uvex P1us 2.0 został stworzony w technologii +, czyli do jego wykonania zastosowano wysokiej jakości termoplastyczne tworzywo. Skorupa kasku została wykonana w technologii Hardshell, dzięki czemu odpowiednio amortyzuje wszelkie ewentualne uderzenia i zapewnia w ten sposób maksymalny poziom ochrony podczas aktywności na stoku. Zastosowany system dopasowania FAS umożliwia wyregulowanie długości pasków przy kasku tak, by odpowiednio mocno leżał na głowie i nie przesunął się nawet podczas gwałtownego uderzenia. Z kolei system IAS umożliwia dopasowanie odpowiedniej szerokości kasku. Kask Uvex P1us 2.0 został wyposażony w blokujący zamek Monomatic, który zapobiega przypadkowemu odpięciu kasku lub przekręceniu w razie upadku. Wysoki komfort użytkowania kasku zapewnia antyalergiczna wyściółka, zapięcie do gogli oraz zastosowanie technologii Natural Sound System.


  • Producent: Uvex
  • Model: P1us 2.0
  • Normy: EN 1077:2007 B
  • Rozmiar: 52-55 cm
  • Kolor: szaryCechy produktu:

  • Zamykany system wentylacji,
  • Zapięcie do gogli,
  • Wyjmowana antyalergiczna wyściółka.
Technologie:


Technologia + - Produkt wykonany z wysokiej jakości termoplastycznego tworzywa. Materiał charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, nawet w skrajnie niskich temperaturach. Materiał w połączeniu z wewnętrzną pianką EPS doskonale amortyzuje wszelkie wstrząsy i uderzenia.


Hardshell - Zewnętrzna warstwa kasku kształtowana jest na prasie i nakładana na piankę EPS (siła nacisku prasy łącząca piankę z warstwą zewnętrzną to 420 ton). Takie połączenie, odporna na uderzenia zewnętrzna skorupa, oraz amortyzujące uderzenia wnętrze, zapewnia maksymalną ochronę.


Hardshell - Zewnętrzna warstwa kasku kształtowana jest na prasie i nakładana na piankę EPS. Skorupa bardzo dobrze amortyzuje wszelkie uderzenia, dzięki czemu zapewnia maksymalną ochronę.


Natural Sound System - Specjalna membrana w nausznikach, która pozwala słyszeć dźwięki w niezakłócony sposób. Dźwięki nie są zniekształcone, jedynie słyszymy je ciszej.


System IAS - System pozwala na dopasowanie odpowiedniej szerokości kasku.


System FAS - Umożliwia dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, uniemożliwiając ześlizgnięcie się, nawet podczas gwałtownego uderzenia.


Monomatic - Zamek blokujący pozwala na wielostopniową regulację za pomocą jednej ręki. Chroni kask przed przypadkowym odpięciem, czy obróceniem w razie upadku. System dodatkowo jest otoczony przyjemną w dotyku wyściółką, która nie uciska podbródka.

Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


Klienci kupili również

zamknij [x]