Rower elektryczny Winora Yakun R5 Pro ABS High jest wpisującym się w najnowsze trendy e-bikiem typu SUV, czyli łączącym wygodę modeli rekreacyjnych z osiągami oferowanymi przez warianty terenowe. Jednoślad jest mocny w mieście i pewny na szlakach – to flagowy rower w swojej serii produkcyjnej – oferuje najwyższą wydajność, niezależnie od tego, czy dojeżdżasz do pracy, wybierasz się na wycieczkę poza miasto, czy wyruszasz na długą wyprawę turystyczną.
Szkielet konstrukcyjny roweru elektrycznego Winora Yakun R5 Pro ABS High to rama wykonana ze stopu aluminium 6061 – wyjątkowo plastycznego i lekkiego, a do tego wytrzymałego i odpornego na korozję. Geometria e-bike’a ułatwia przyjęcie wygodnej pozycji, a wysoko położona rura górna dodaje mu sportowego sznytu. Dysponuje on widelcem amortyzowanym SR Suntour SF24 Mobie34 Boost ABS EQ o skoku 80 mm, dzięki czemu z łatwością pokonasz większość przeszkód, które mogą pojawić się na Twojej drodze.
Jednakże najważniejszą częścią roweru elektrycznego Winora Yakun R5 Pro ABS High jest silnik. Projektanci postawili na potężny model Bosch Performance Line CX o momencie obrotowym wynoszącym 85 Nm. Zasilany jest on przez wydajny akumulator o pojemności 800 Wh, więc nie musisz martwić się o to, że w połowie trasy zabraknie Ci mocy. Ponadto e-bike ma 5-biegowy napęd Shimano Nexus SG-C7000-5D oraz responsywne hamulce hydrauliczne – Magura i zintegrowany system Bosch E-Bike ABS – zapewnia on dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność podczas hamowania. Haibike zrezygnował też z klasycznego łańcucha na rzecz paska napędowego, który jest cichszy, mniej awaryjny, wytrzymalszy i nie trzeba go smarować.
Warto również zauważyć, że w skład standardowego wyposażenia roweru wchodzi komplet błotników, oświetlenie przednie i tylne, osłona paska napędowego, stopka postojowa oraz bagażnik tylny – e-bike jest też przystosowany do montażu opcjonalnego bagażnika przedniego.
| Producent | WINORA |
| Płeć | męski |
| Kolor | szary |
| Moc silnika | 250 W |
| Model silnika | Bosch Performance Line CX |
| Moment obrotowy | 85 Nm |
| Wyświetlacz | Bosch Kiox 500 |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube |
| Pojemność akumulatora | 800 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, w ramie |
| Zasięg | do 100 km* |
*Szacunkowy dystans pochodzi z kalkulatora producenta silników i odnosi się do kolarza o wadze 75 kg pedałującego z kadencją 80/min, który porusza się po asfaltowej trasie ze sporadycznymi podjazdami. W czasie letniej pogody z umiarkowanym wiatrem.
| Rozmiar ramy | 20" |
| Materiał ramy | aluminium |
| Amortyzator | SR Suntour SF24 Mobie34 Boost ABS EQ, skok 80 mm |
| Stery | Glory Wheel ICR-51.9 ZS56/38 |
| Napęd | 1x5 |
| Przerzutka tylna | Shimano Nexus SG-C7000-5D |
| Manetki | Shimano Nexus SL-C7000-5 |
| Mechanizm korbowy | XLC Kies ISIS Cranks, 170 mm |
| Kaseta | Gates Carbon Drive CDX Sprocket, 32T |
| Łańcuch | pasek napędowy Gates Carbon Drive Belt CDX, 125T |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Magura MT-C ABS |
| Rozmiar koła | 27,5" |
| Obręcze |
Schürmann YAK Disc 25-584, 32H |
| Opony p/t |
Continental E-Contact Plus, 62-584 |
| Piasta przednia | Shimano HB-TC500-15-B, 15 x 110 mm, 32H |
| Piasta tylna | Shimano Nexus SG-C7000-5D, 32H |
| Wspornik kierownicy | Satori TDS-673, 31,8 mm |
| Kierownica | JD TR28AL, 31,8 mm |
| Chwyty | Herrmans DD42 |
| Wspornik siodła |
Limotec Alpha 1 Dropper, 34,9 mm |
| Siodełko | Selle Royal Vivo Ergo 1217HRN |
| Pedały | VP Components 625 aluminium |
Ramy rowerów elektrycznych
W przypadku ram innych niż szosowe, rozmiar ramy określa się w calach. Oznacza on odległość od środka suportu do końca rury podsiodłowej. Wielkość ta może się różnić w zależności od producenta. Aby uzyskać rozmiar w centymetrach, należy pomnożyć rozmiar przez 2,54.
Czytaj więcej...