Kierownica ODI Flight Control to propozycja dla tych, którzy szukają uniwersalnej, wszechstronnej kierownicy do roweru MTB. Została zaprojektowana tak, aby zapewniać dobrą kontrolę nad rowerem i pewność prowadzenia — niezależnie czy poruszasz się po leśnych szlakach, kamienistych ścieżkach, czy lekko wymagającym terenie miejskim.
Mimo że kierownica jest lekka, dzięki materiałowi zastosowanemu przez producenta, zachowuje solidność i trwałość. Można na niej polegać, również przy bardziej agresywnej jeździe.
Dużą zaletą Flight Control jest jej elastyczność: kierownica pasuje do różnych stylów jazdy i podszyta jest w myśl o wszechstronności — łatwo dopasować ją do własnych preferencji i warunków jazdy.
| Marka | ODI |
| Model | Flight Control |
| Materiał | aluminium 7075 oraz 6061 |
| Szerokość | 80 cm |
| Średnica montażowa | 35 mm |
| Wznios | 38 mm |
| Gięcie do tyłu i do góry | 4° / 8° |
| Kolor | czarny |