Rower elektryczny Winora iRide Pure R5f Mid to doskonała propozycja dla osób stawiających na nowoczesność i poruszających się głównie po mieście – w niniejszym wariancie szczególnie dla aktywnych pań. Jeżeli szukasz e-bike’a, który sprawi, że będziesz mogła komfortowo i szybko przemieszczać się w terenie zabudowanym, a przy tym nie martwić się serwisowaniem, w rowerze elektrycznym Winora iRide Pure R5f Mid na pewno się zakochasz! Zwłaszcza że dostępny jest w bardzo konkurencyjnej cenie!
Rama e-bike’a wyprodukowana została ze stopu aluminium, które świetnie łączy niską wagę z wytrzymałością i odpornością na korozję. Ta wersja kierowana jest w pierwszej kolejności do rowerzystek, nie tylko ze względu na wzornictwo modelu, ale także przez poprowadzenie rurek (nazywane przez producenta Mid). Górna rura została wyraźnie obniżona oraz nieco wygięta, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie.
Winora iRide Pure R5f Mid to nowoczesny rower elektryczny wyposażony w napęd renomowanej niemieckiej marki Bosch. Zastosowany silnik Performance Line SX generuje moment obrotowy do 55 Nm, co zapewnia płynne i dynamiczne wsparcie podczas jazdy po miejskich trasach. Energię dostarcza akumulator o pojemności 400 Wh. E-bike korzysta też z 5-biegowej piasty Shimano Nexus, odpowiadającej za intuicyjną i bezproblemową zmianę przełożeń. Za skuteczne wytracanie prędkości zapewniają hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano Deore BR-MT410. Jednym z kluczowych elementów konstrukcji jest napęd pasowy Gates Carbon Drive, który zastępuje klasyczny łańcuch. To rozwiązanie wyróżnia się wysoką trwałością, cichą pracą oraz brakiem konieczności regularnej konserwacji.
Jako rower stworzony do jazdy po mieście, Winora iRide Pure R5f Mid oferuje także praktyczne wyposażenie. Na pokładzie znajdują się błotniki chroniące przed zabrudzeniami, oświetlenie poprawiające widoczność, podpórka postojowa oraz funkcjonalny bagażnik.
| Producent | WINORA |
| Płeć | damski |
| Kolor | srebrny |
| Moc silnika | 250 W |
| Model silnika | Bosch Performance Line SX |
| Moment obrotowy | 55 Nm |
| Wyświetlacz | Bosch System Controller |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube |
| Pojemność akumulatora | 400 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, w ramie |
| Zasięg | do 100 km* |
*Szacunkowy dystans pochodzi z kalkulatora producenta silników i odnosi się do kolarza o wadze 75 kg pedałującego z kadencją 80/min, który porusza się po asfaltowej trasie ze sporadycznymi podjazdami. W czasie letniej pogody z umiarkowanym wiatrem.
| Rozmiar ramy | 16,5" |
| Materiał ramy | aluminium |
| Amortyzator | Winora Feathershock, skok 30 mm |
| Stery | Glory Wheel ICR-51.9 ZS56/38 |
| Napęd | 1x5 |
| Przerzutka tylna | Shimano Nexus SG-C7000-5D |
| Manetki | Shimano Nexus SL-C7000-5 |
| Mechanizm korbowy | Miranda Delta ISIS Crankarm, 170 mm |
| Kaseta | Gates Carbon Drive CDX Sprocket, 32T |
| Łańcuch | pasek napędowy Gates Carbon Drive |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano Deore BR-MT410 |
| Rozmiar koła | 27,5" |
| Obręcze |
Schürmann YAK Disc 25-584, 32H |
| Opony p/t |
Continental Contact Urban, 62-584 |
| Piasta przednia | Shimano HB-TC500-15-B, 15 x 110 mm, 32H |
| Piasta tylna | Shimano Nexus SG-C7000-5D, 32H |
| Wspornik kierownicy | Satori AIS integr., 31,8 mm |
| Kierownica | JD TR25AL, 31,8 mm |
| Chwyty | Herrmans DD37 |
| Wspornik siodła |
JD YSP28, 31,6 mm |
| Siodełko | Selle Italia X-Bow |
| Pedały | Marwi SP-880 |
Ramy Elektryczne
W przypadku ram innych niż szosowe, rozmiar ramy określa się w calach. Oznacza on odległość od środka suportu do końca rury podsiodłowej. Wielkość ta może się różnić w zależności od producenta. Aby uzyskać rozmiar w centymetrach, należy pomnożyć rozmiar przez 2,54.
Czytaj więcej...