Rower elektryczny Winora iRide Pure X10 High to e-bike miejski z katalogu niemieckiego producenta, zaprojektowany w taki sposób, aby oferować użytkownikowi maksymalną radość i jak najlepsze wrażenia z jazdy. Model jest idealnym sposobem na efektywnie dojeżdżanie do pracy, zastępstwem dla samochodu oraz komunikacji miejskiej, dzięki niemu bez trudu ominiesz korki!
Ramę roweru elektrycznego Winora iRide Pure X10 High zrobiono z aluminium. Tworzywo to jest trwałe i lekkie, a niska waga to największy atut tego e-bike’a. Ponadto wyróżnia się on czystym, minimalistycznym wzornictwem, które zoptymalizowano w taki sposób, aby jednoślad miał jak najmniejszą wagę. Wersja High ma sportową, wysoką ramę, przywodzącą na myśl tradycyjne jednoślady.
Podczas jazdy na Winora iRide Pure X10 High wspierać Cię będzie bezawaryjny silnik niemieckiej produkcji – Bosch Performance SX (moment obrotowy 55 Nm), korzystający z energii dostarczanej przez akumulator o pojemności 400 Wh tej samej marki.
Z kolei na zjazdach i podjazdach będziesz mógł liczyć na 10-biegowy napęd Shimano CUES, który upłynni Twoją podróż. W nagłych sytuacjach na pewno przydadzą się też wysokiej klasy hamulce hydrauliczne – Shimano Deore BR-MT410.
Rower elektryczny Winora iRide Pure X10 High pomimo swojej minimalistycznej formy oferuje również liczne dodatki. Na jego wyposażeniu znajdziesz pełne oświetlenie (przednie i tylne), błotniki, stopkę rowerową oraz bagażnik tylny.
| Producent | WINORA |
| Płeć | męski |
| Kolor | oliwkowy |
| Moc silnika | 250 W |
| Model silnika | Bosch Performance Line SX |
| Moment obrotowy | 55 Nm |
| Wyświetlacz | Bosch System Controller |
| Model akumulatora | Bosch PowerTube |
| Pojemność akumulatora | 400 Wh |
| Umiejscowienie akumulatora | zintegrowany, w ramie |
| Zasięg | do 100 km* |
*Szacunkowy dystans pochodzi z kalkulatora producenta silników i odnosi się do kolarza o wadze 75 kg pedałującego z kadencją 80/min, który porusza się po asfaltowej trasie ze sporadycznymi podjazdami. W czasie letniej pogody z umiarkowanym wiatrem.
| Rozmiar ramy | 20,5" |
| Materiał ramy | aluminium |
| Amortyzator | Winora Feathershock, skok 30 mm |
| Stery | Glory Wheel ICR-51.9 ZS56/38 |
| Napęd | 1x10 |
| Przerzutka tylna | Shimano CUES RD-U6000 10/11s |
| Manetki | Shimano CUES SL-U6000-10R |
| Mechanizm korbowy | Miranda Delta ISIS Crankarm, 170 mm |
| Kaseta | Shimano CUES CS-LG300-10, 11-48T |
| Łańcuch | Shimano CUES CN-LG500 9-11s |
| Typ hamulców | tarczowe hydrauliczne |
| Hamulce p/t | Shimano Deore BR-MT410 |
| Rozmiar koła | 27,5" |
| Obręcze |
Schürmann YAK Disc 25-584, 32H |
| Opony p/t |
Continental Contact Urban, 62-584 |
| Piasta przednia | Shimano HB-TC500-15-B, 15 x 110 mm, 32H |
| Piasta tylna | Shimano FH-TC500-HM-B, 12 x 148 mm, 32H |
| Wspornik kierownicy | Satori AIS integr., 31,8 mm |
| Kierownica | JD TR25AL, 31,8 mm |
| Chwyty | Herrmans DD37 |
| Wspornik siodła |
Satori Harmony LT2, 31,6 mm |
| Siodełko | Selle Italia X-Bow |
| Pedały | Marwi SP-880 |
Ramy Elektryczne
W przypadku ram innych niż szosowe, rozmiar ramy określa się w calach. Oznacza on odległość od środka suportu do końca rury podsiodłowej. Wielkość ta może się różnić w zależności od producenta. Aby uzyskać rozmiar w centymetrach, należy pomnożyć rozmiar przez 2,54.
Czytaj więcej...