Czapka treningowa Brubeck

42,90
Cena katalogowa:
42,90 zł
Darmowa dostawa dla Ciebie!
Kolor: czarny
czarny
Rozmiar
S/M
L/XL
array (
  'idshop' => '89711',
  'oldid' => '153456',
  's_symbol' => '10001_L/XL',
  'name' => 'Czapka treningowa Brubeck',
  'categories_n' => '
PACZKOMAT
[TAB_ROZM] Brubeck - Kominiarki i czapki
braksynchroBRAK
SynchronizacjaZewnetrzna
Brubeck
kod-rabatowy
#kolor[czarny]
BON
#rozmiar[L/XL]
#materiał[elastan]
#materiał[poliamid(nylon)]
#materiał[polipropylen]
promocja-odziez-termoaktywna
28. Sport i turystyka
28.06. Odzież termoaktywna
28.06.03. Czapka termoaktywna
28.07. Outdoor
28.07.03. Odzież turystyczna
28.07.03.03. Czapka trekkingowa
28.13. Sporty zimowe
28.13.03. Odzież narciarska
28.13.03.01. Czapka narciarska
#płeć[unisex]
#okres użytkowania[całoroczny]
Realizacja 2-3 dni
Czapka-Brubeck
czapka-zimowa
#kolor wariantu[czarny]
',
  'pgroup' => 
  array (
    'idshop_pgroups' => '985',
    'pg_link' => 'czapka-treningowa-brubeck',
    'pg_name' => 'Czapka treningowa Brubeck',
    'pg_min_idshop' => '89711',
    'pg_min_price' => '42.90',
  ),
)
==========================
array (
  'kolor wariantu' => 
  array (
    10001 => 
    array (
      'czarny' => 
      array (
        153456 => 2,
        153455 => 1,
      ),
    ),
  ),
  'rozmiar' => 
  array (
    0 => 'S/M',
    1 => 'L/XL',
  ),
)                    	
Ilość
Rozwiń
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Dołącz do Rowertour Club,
zbieraj punkty i kupuj taniej przy następnych zakupach!
Otrzymaj
43 pkt
za zakup tego produktu. Punkty Rowertour Club
  1. Produkt dostępny
  2. Wysyłka w ciągu: 2-3 dni
Zapytaj o produktZapytaj o produktWięcej
Darmowa dostawaDarmowa dostawa powyżej 0 złSzczegóły

Opis produktu i specyfikacja

Czapka treningowa Brubeck


Uniwersalna czapka treningowa wykonana została w technologii bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. Warstwa wewnętrzna doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz. Jony srebra zawarte w warstwie wewnętrznej (Technologia SILVER BTP) hamują rozwój bakterii, a tym samym ograniczają powstawanie nieprzyjemnych zapachów. To zapewnia długotrwały komfort użytkowania. Mieszanka włókien Supplex® w warstwie zewnętrznej pełni funkcję termoizolacyjną oraz odpowiada za dobre dopasowanie czapki do kształtu głowy. Czapka wykonana na bazie wełny z merynosów doskonale chroni głowę przed chłodem. Dzianina jest bardzo przyjemna w dotyku. Czapka o szerokim zastosowaniu, szczególnie polecana pod kask w sportach zimowych (narty, snowboard), a także pod kask motocyklowy, rowerowy i/lub wspinaczkowy. Surowce, użyte do produkcji czapki, spełniają wymagania Oeko-Tex Standard 100. 

  • Producent: Brubeck
  • Skład: 62% poliamid, 36% polipropylen, 2% elastan
  • Kolor: Czarny
  • Rozmiar: L/XL


Cechy produktu: 

  • Wykonana w technologii bezszwowej 
  • Szerokie zastosowanie 
  • Surowce spełniają wymagania Oeko-Tex Standard 100
  • Doskonałe dopasowanie czapki do głowy
  • Hamuje rozwój bakterii 

Technologie: 

Activity level 7 Intense – Znaczny wysiłek (sport, praca fizyczna, outdoor) – najwyższe klasy przędze, z dodatkami zaawansowanych technologicznie mikrowkłókien. Ergonomiczny krój i specjalistyczne rozwiązania zapewniają ochronę, komfort i idealną termoregulację przy intensywnym sportowym wysiłku.


Supplex – Mieszanka bardzo miękkich i elastycznych mikrowłókien poliamidowych, zapewniających wysoki poziom przepuszczalności powietrza i pary wodnej. Przędza jest odporna na blaknięcie oraz mechacenie.


BTP Covering system – Technologia oplotu mikrowłókna polipropylenowego wokół elastanu. Gwarantuje utrzymanie założonych parametrów produktu, jednocześnie nie dopuszczając do kontaktu elastanu ze skórą.


Marka Brubeck to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Umiejscowienie produkcji w Polsce, w mieście o historycznej tradycji tkactwa – Zduńskiej Woli, pozwala na kontrolę jakości produkcji od tworzenia przędzy do pakowania gotowych produktów. W dzisiejszych czasach, kiedy firmy decydują się na wykonywanie większości produkcji w odległych, azjatyckich krajach, możliwość 100% kontroli i elastycznego modyfikowania procesów na miejscu pozwala gwarantować najwyższą jakość produktów z logo BRUBECK.


Konserwacja:


  • Odzież termoaktywną można prać w pralce w temperaturze do 40°C
  • Nie należy stosować proszków do prania
  • Nie należy stosować płynu do płukania tkanin oraz środków zmiękczających, ponieważ ich działanie neutralizuje termoaktywność odzieży
  • Zaleca się stosować środki do prania tkanin delikatnych lub płatki mydlane
  • Odzież termoaktywną zaleca się prać częściej, przy użyciu małej ilości detergentu
  • Odzież termoaktywną można prać ręcznie, optymalnie w temperaturze 30°C z zastosowaniem płatków mydlanych lub zwykłego szarego mydła
  • Pranie ręczne bardzo dokładnie usuwa trwałe zabrudzenia, do których usuwania nie możemy używać żadnych wybielaczy ani innych środków odbarwiających
  • Nie należy suszyć odzieży termoaktywnej mechanicznie
  • Nie należy prasować odzieży termoaktywnej
Informacje handlowe
zamknij [x]