Higiena

Filtry
Marka
360 Degrees
Muc-Off
Sea to Summit
Victorinox
Rozmiar
L
M
S
XS
Przeznaczenie
ciało
odzież
Pojemność
40ml
89ml
Cena

Higiena rąk w podróży

Dłonie są nieustannie narażone na szkodliwe działanie otoczenia ze względu na ogromną ilość codziennych czynności, które nimi wykonujemy. Wpływ na nie mają takie czynniki jak zmiany temperatur, wiatr, kontakt z detergentami, bakterie, wirusy czy brud. Podczas podróży dłonie są szczególnie narażone, ponieważ nie zawsze łatwo jest zapewnić łatwy dostęp do wody i mydła. Na szczęście, istnieje skuteczny zamiennik wody i mydła - nawilżane chusteczki, które są bezpieczne dla skóry dłoni, chronią przed bakteriami i jednocześnie ją pielęgnują. Co ważne, chusteczki można używać bez konieczności korzystania z wody, co jest szczególnie przydatne w podróży. Tego typu produkty są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, należy jednak wybrać odpowiedni produkt dostosowany do potrzeb skóry dłoni.

Zadbaj o swoją twarz będąc w podróży

Podczas podróży nie zapomnij o pielęgnacji twarzy. Świeża i zadbana cera to klucz do naszego komfortu. Dlatego warto zawsze mieć ze sobą nawilżane chusteczki do oczyszczania twarzy, aby szybko odświeżyć swoją skórę. Co z makijażem? W końcu większość kobiet maluje się na co dzień. Niestety, makijaż podczas podróży może ulec zniszczeniu, rozmazać się lub po prostu z czasem zacząć przeszkadzać. Jak temu zapobiec?

 

Najlepszym sposobem na skuteczne i szybkie usunięcie makijażu w podróży są odpowiednie nawilżane chusteczki do demakijażu. Zawierają one płyn micelarny, który dzięki cząsteczkom hydrofilowym i lipofilowym poradzi sobie nawet z mocnym makijażem. Dodatkowo formuła z alantoiną i aloesem łagodzi skórę, co jest szczególnie ważne w podróży. Co jeszcze może nam pomóc w pielęgnacji twarzy podczas podróży? Balsam do ust, krem z filtrem UV oraz nawilżający krem do twarzy to niezbędne produkty, które warto mieć ze sobą. W przypadku wyjazdów do miejsc o zimnym klimacie, warto zabrać również tłusty krem ochronny.

Piękne i czyste włosy nawet w lesie!

Dobra prezencja jest ważna dla większości kobiet, a piękne włosy odgrywają w niej kluczową rolę. W domu zazwyczaj łatwo zająć się włosami - wystarczy umyć, ułożyć lub uformować fryzurę. Jednakże jak zrobić to w trakcie podróży, kiedy nie ma łazienki? Warto mieć w torbie kosmetycznej suchy szampon. To proste i praktyczne rozwiązanie. Wystarczy rozprowadzić kosmetyk po włosach i je przeczesać. Włosy będą wyglądać na umyte. Pamiętajmy jednak, że taki szampon jest jedynie tymczasowym rozwiązaniem - prędzej czy później będziemy potrzebowali wody i tradycyjnych kosmetyków. Na czas oczekiwania na taką możliwość warto spróbować prostych upięć, które ukryją stan naszych włosów.

 


zamknij [x]