Zapięcia do roweru

(641)
Marka
Abus
Accent
Author
AXA
KlickFix
Kryptonite
Merida Akcesoria
Onguard
OXC
ProX
Sea to Summit
Tonyon
Trelock
Woom
XLC
Zefal
Rodzaj
blokada
blokada koła
linka
u-lock
zapięcie składane
łańcuch
Cena
Typ zamka
grawitacyjny
na kartę
na klucz
na szyfr
Poziom bezpieczeństwa
podstawowy
wysoki
średni
Mocowanie
tak
Alarm
tak
Ocena klientów

Najlepsze zapięcia rowerowe w rowertour.com

Każde zapięcie do roweru jakie posiadamy w swojej ofercie dedykowane jest do konkretnych zastosowań. Pomimo tego że wszystkie służą do tego samego, czyli udaremnienia próby kradzieży, to poszczególne typy i modele różnią się systemem blokowania, poziomem bezpieczeństwa czy materiałem z jakiego zostały wykonane. Innego rodzaju zabezpieczenie posłuży Ci w celu zabezpieczenia roweru na kilka godzin w centrum miasta, a inne zapięcie przydatne będzie poza terenem zurbanizowanym czy podczas krótkiego postoju na stacji paliw.

 

Najpopularniejszymi typami zapięć jakie dostępne są w internetowym sklepie rowerowym rowertour.com, są zabezpieczenia typu U-Lock, łańcuchy, linki oraz zapięcia składane. Tak zwane U-Locki to jedno z bezpieczniejszych zapięć jakie dostępne jest na rynku. W zależności od producenta i modelu zapewniają bardzo wysoki poziom ochrony. Decydując się jednak na zakup takiego rozwiązania należy wziąć pod uwagę ich niemałą wagę, jak również konieczność przymocowania do ramy w trakcie jazdy lub ewentualnego transportowania w plecaku czy torbie.

 

Zapięcie typu łańcuch to kolejne zabezpieczenie do roweru jakie znajdziecie w naszej ofercie. Ze względu na materiał z jakiego wykonana jest większość modeli, dla przypadkowych złodziei ten rodzaj zabezpieczenia stanowi barierę nie do pokonania. Stosując to rozwiązanie mamy pewność, że po powrocie z zakupów czy po wyjściu z pracy, rower nadal będzie znajdował się w miejscu w którym go zostawiliśmy. W tym wypadku jednak waga łańcucha rośnie wprost proporcjonalnie do stopnia bezpieczeństwa jaki oferuje dany model.

 

Zabezpieczenia składane to kolejny rodzaj zapięcia, który przy stosunkowo niewielkiej wadze, możliwości składania a tym samym łatwego przewożenia, zyskuje coraz większą popularność wśród użytkowników jednośladów. Rozkładany „pałąk” pozwala swobodnie opleść zabezpieczenie nawet wokół słupów, znaków czy barierek o nieregularnych kształtach. Biorąc pod uwagę swoje właściwości, zapięcia składane mogą stanowić idealny kompromis pomiędzy U-Lockami a łańcuchami. Przed zakupem upewnij się jednak, że model który wybrałeś jest sprawdzonym produktem. Jeśli będziesz miał wątpliwości dotyczące skuteczności konkretnego modelu, napisz do nas, a my udzielimy Ci fachowej i rzeczowej odpowiedzi.

 

Najpopularniejszym a zarazem najtańszym rozwiązaniem jeśli chodzi o zabezpieczenie do roweru jest tzw. linka. Jest lekka, poręczna, a co ważne pozwala w szybki sposób przypiąć rower do większości  stałych elementów infrastruktury miejskiej. Ze względu jednak na możliwość ewentualnego przecięcia, nie powinno się ich stosować w przypadku zostawiania roweru na dłuższy czas. Ciekawymi rozwiązaniami jakie znajdują się w naszej ofercie jest również zapięcie rowerowe z alarmem, który aktywuje się w chwili wykrycia próby przecięcia lub zerwania, jak również zapięcie do roweru na szyfr, które pozwala błyskawicznie odpiąć rower bez konieczności posiadania kluczyka.

 


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem