Pedały rowerowe

Marka
Accent
Answer
Author
Dartmoor
ProX
Roto
Shimano
VP
XLC
Xpedo
Zeray
Przeznaczenie
BMX/DH/enduro
DH/FR/DIRT/BMX
MTB
dziecięce
miejskie
przełajowe
szosa
szosowe
trekking/miejskie
Cena
Łożyska
kasetowe
kulkowe
maszynowe
ślizgowe
Kolor
biały
brązowy
czarny
czerwony
niebieski
pomarańczowy
różnokolorowy
srebrny
szary
zielony
złoty
Ocena klientów

Rodzaje pedałów do roweru

Biorąc pod uwagę jak różnorodnym sportem jest kolarstwo, z pewnością dostrzeżesz fakt, że każda z jego odmian wymaga stosowania innych rozwiązań technicznych, funkcjonalnych czy jakościowych. Dotyczy to każdego aspektu sprzętu rowerowego, w tym również pedałów. Z tego względu na rynku dostępnych jest wiele ich rodzajów oraz modeli, które dedykowane są do konkretnych zastosowań. Niezależnie od tego czy uprawiasz kolarstwo szosowe, górskie czy jeździsz czysto rekreacyjnie, dobre i pewne podparcie stopy to absolutna podstawa.

 

Aby nieco lepiej rozeznać się w temacie powinieneś wiedzieć, że pedały rowerowe możemy podzielić na:

Dodatkowo pedały zatrzaskowe (SPD) możemy podzielić na:

Wszystkie z wyżej wymienionych rodzajów pedałów, które zostały wybrane spośród produktów topowych producentów znajdziesz w naszym sklepie internetowym rowertour.com

 


zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]